Tmavé kruhy pod očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 17:15
Tmavé kruhy pod očima

Ahoj, jdu si pro radu od těch, kteří s tím bojují stejně tak jako já. Je mi 23 a mám příšerně kruhy pod očima. Nikdo v rodině to tak jako já nemá. Už jsem zkoušela všechno možné vč. Správného pitného režimu, spánkem to taky není. Objevilo se to pod druhém porodu. Vypadám jak nemocná. Na jednom oku je větší kruh než na druhém. Vůbec to nevypadá hezky. Když si nestihnu napatlat zesvetlujici korektor, tak na mě lidi koukají fakt divně. Pytle mi tam zůstávají, ani vychlazena lžička nepomůže. Chci se jen zeptat, kdo s tím bojuje a co se vám nejlépe osvědčilo.

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12576 příspěvků 19.06.19 18:01

Nemáš problémy s játry? To se projevuje i takto…

Ufinka87
Kecalka 490 příspěvků 19.06.19 18:03

Jak tu někdo psaal..kruhy pod očima jsou játra ledviny a i plíce…co tak detox,,,? dostatečně pít vodu, pytlíky od čaje na oči, nebo okurky..takové ty babské rady

Kathleena
Kecalka 129 příspěvků 19.06.19 18:50

Kdysi jsem někde četla, že je to od ledvin. Zkusila bych bylinkové čaje na detox těla. Je na to fajn kopřiva. Když tak mrkni na netu na nějaké články.

Jana525
Kelišová 5672 příspěvků 19.06.19 18:56

Nemas malo zeleza? takhle se projevuje i anemie

sediza
Závislačka 2565 příspěvků 19.06.19 21:26

Anemie. To by vypadalo i na to zhorseni po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 19:43
@Jana525 píše:
Nemas malo zeleza? takhle se projevuje i anemie

Mám také kruhy kolem očí, v podstatě celý život a anémií to není, tu nemám. Prý jsou to ledviny nebo nadledvinky, netuším.

Váš příspěvek
Reklama