To čekání mě zabije.. )

9299
23.1.07 14:34

To čekání mě zabije.. )

Ahoj holky,

ja se snad z toho čekání zblazním… Termín mám koncem února..20.2.2007 nebo 26.2.2007. Moje švagrová rodila 2.1.2007 a ja jí hrozně zavidím už má svoji holčičku doma a prožíva všechny ty starosti a radosti se svým prckem… a já… ja ještě nic…

Ja vím že se dočkám že ten den nastane ale to čekání je momentálně nejhorší a hlavně nekonečné… Už ani nevím jak si spříjemnit chvíle čekání… co dělat co vymyslet…Co jste dělali nebo děláte vy?
Vyžehleno a vypráno už mám…nakoupeno taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

682
23.1.07 14:41

Reo: potřebuje to ještě si užívat ( teda nevím čeho, ale něčeho:-)). Protože já přenášela a to už byly nervy dávno v tahu. Přeji pohodový porod a zdravé mimi.

Lime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
23.1.07 14:42

Ahoj,

když jsem četla o tvém čekání na mimčo tak jsem se musela trošku smát, ale nemyslím to ve zlém jen jsi mi připomněla mě:-) Pamatuju si když jsme skládali postýlku a nebylo to dlouho do porodu, ale já jsem se normálně rozbrečela, že už to čekání nevydržím a že už o chci mít doma atd.:-)) no asi to bylo těma hormonama (na ty se všechno dobře svádí):-) vlastně žádnou radu pro tebe nemám jen věř, že v tom nejsi sama kdo takhle čeká. Z mého pohledu to máš fakt za pár:-))
Jednou v noci mě vzbudil první stah a já jsem nějak zapomněla na strach z porodu a říkala jsem si jen ať to nepřejde :D no po pár hodinách už jsem uvažovala jinak :lol:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
23.1.07 14:47

rea.sk:Vydrž prďka vydrž :lol: ,aspoň tak to říkali v jednou filmu.Jinak já přenášela 10 dní a taky jsem se dočkala,ale vím,že jsem na tom byla podobně.Ale pak,když prcek řval skoro 3 měsíce v kuse kvůli prdíkům,tak jsem si říkala,že tam mohl ještě aspoň měsíc zůstat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
23.1.07 14:49

Ahojda, uvidíš že ti to nakonec uteče dokud můžeš tak odpočívej,čti si knížky a časopisy třeba o dětech nebo nějakého koníčka nemáš já si dělala květináče,lampičky a obrázky ubrouskovou technikou malá se narodila v červenci to bylo to vedro a ještě jsem přenášela bylo to taky děs pak jsem tu měla děti od sestry a to mě docela utíkalo no prostě si to nějak zpříjemni co kamarádky nebo pejska nemáš abys mohla chodit na procházky uvidíš než se naděješ tak mimčo budeš mít u sebe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
23.1.07 14:52

Jo jo, taky si na to vzpomínám. Poslední měsíc už jsme nikam na víkend raději nejezdili a mně to taky neutíkalo. . . naštěstí jsem rodila o 10dní dřív, pro mě lepší než přenášet. Já se doma povalovala, četla, pletla ale jinak mám 2 psy, takže jsem denně byla venku několik hodin. Chodila jsem do poslení chvíle na těhu cvičení, na přednášky, na návštěvy atd. Ať ti to uteče, ještě budeš na ten klid vzpomínat. . .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16301
23.1.07 14:53

ahoj,

sice jsem rodila před dvěma lety,ale doted v plné paměti :wink:

to čekání je opravdu příšerné, pak nastoupí obavy… :D

vzhledem k tomu, co následovalo po příchodu z porodnice domů a pak ještě několik měsíců, doporučuji užívat si volno a klidu, pouštět si dvd- super filmy, číst knížky,objemné časáky apod. :D :D :D . pak film vkuse dlouho neuvidíš :lol: :lol:

myslela jsem, že se porodu nedočkám, v poledne jsem si kámošce stěžovala a v 16 hod mi prdla voda… to je hned :wink:

pohodový a rychlý porod,Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3826
23.1.07 15:11

také si pamatuji na to čekání.
hrozně jsem se těšila a už mě nebavilo nosit to břicho.

přála jsem si,abych mohla být s malou už na vánoce doma,ale termín jsem měla až 30.prosince,říkala jsem si,že by se jí mohlo chtít dřív.

no chtělo,nakonec o 25 dní a rozhodla se vykouknout už na mikuláše.

bylo to nečekané ani ty postýlky jsme jěště neměli smontované.
ale malá měla 2,85,ta si nás v nemocnici drželi týden a manžel měl alespon čas,aby vše připravil.

ale asi jsme všechny stejné,protože moje kamarádka má termín koncem března a už se také nemůže dočkat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.07 15:16

Jééé,jak já bych někdy vrátila těhotenství zpět :lol: :lol: :lol:

Užívej si pořádně klid,protože se pak nanervuješ a naběháš do konce života až,až :lol: :lol: :lol:

Ať ti vše dobře dopadne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
529
23.1.07 15:18

Nepřihlášená jsem byla já :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
23.1.07 15:26

Já jsem ke konci těhu byla tak unavená, že jsem pořád spala. Všichni říkali: naspi si to, pak se nevyspíš, ale Adula byl zlatý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16316
23.1.07 15:28

reo.sk - už víš, proč se říká „čekat dítě“ :o)))
Jen čekej, čekej, dočkáš se, navěky ho v pupíku mít nebudeš :o)))
J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
23.1.07 16:15

rea.sk - pojď k nám do diskuze Frenštát a okolí, jsou tam mamče i z FM, my ti to čekání zkrátíme. Taky se setkáváme osobně, tak by se s mohla připojit.
je to ve stejném místě - Maminky z okolí Frenštátu. Tak se stav, my tě zaměstnáme :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1660
23.1.07 16:28

Čauky čekatelko,

jsi na tom úplně stejně jako my z diskuse Únor 2007. Tak neleň a koukej k nám přijít se podívat. Taky nám to běží pomalu a tak si drbeme po netu. Zrovna dneska prožíváme porod jedné z nás. Tak nějak jsme v tom společně. Jinak já taky jenom čekám. Zrovna včera jsem si tady stěžovala. No a holky mě podržely.

A co dělám : maluju na sklo, vybarvuji si omalovánky, pletu svetříky a háčkuju co se dá, vařim, uklízim, spim a pokud náhodou nic nedělám, tak sedim u PC a drbu s holkama na únoru 2007. Jsem na nemocenské už od června 2006, tak mě o čekání můžeš vyprávět :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
23.1.07 18:09

Jasná věc :arrow: únor 2007 to jistí :wink:

Všechny se těšíme jako blázen :lol:

Monča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit