Toaletní stolek pro dvouleté dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 13:29

Toaletní stolek pro dvouleté dítě

Ahoj holky co myslíte? Tchyně chce koupit naši princezně toaletní stolek na Vánoce, malá má dva roky.. není to brzy? :think: Vyhraje si? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28728
29.11.21 13:35

Jako nějakou hračku? To spíš ať jí koupí kuchyńku. Nějaké fintící a účesové manýry mají až tak školkové děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 13:37

Kuchynku jsme ji koupili my.. pravé si říkám, jestli vůbec má smysl aby něco takového kupovala

• Citovat
  • Nahlásit
2536
29.11.21 13:41

Nekupovala bych. Lepší dárek mi přijde třeba lego duplo nebo něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 13:42

Jestli to doma chceš mít a vejde se jí to do pokojíčku…a jestli je velká parádnice.
Každé dítě je jiné.
Asi bych v tomhle věku vybírala dárky, co dítě trochu víc rozvíjí a něco je třeba naučí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.21 13:45

Samozřejmě souhlasím, ona rada skládá puzzle a takové ty různé,,hlavolamy” :mrgreen: dáte mi prosím nějaký typ? Pravé jako paradnice si myslím, ze ješte není teda.. ji tak baví zvířátka :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
26413
29.11.21 13:51

Podle mě to je zbytečné, pokud tedy nejde o nějakou extra fintivou holčičku, ale upřímně žádnou takovou dvouletou jsem ještě neviděla :P Ať jí radši koupí panenku nebo nějakou stavebnici ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
29.11.21 13:59

Dcera mela od cca 1.5roku a sedela u toho furt, i v 7 letech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
29.11.21 14:12

No fintit to ne ale je fakt ze furt se prohlíží v zrcadle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
29.11.21 14:13

Naše malá 😄 ale znám lidi kde si vyhrajou i s tím akorát to nejsou jedinacci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
29.11.21 21:32

Mám dvouletou holčičku ale nad fintícím stolečkem ani nepřemýšlím. Taky mám názor, že na takové blbiny má ještě čas. Jinak vůbec sama nevím co jí koupit, protože má tu „nevýhodu“ že má staršího sourozence a takové hračky typu Lego Duplo, puzzle, pejskův stoleček, odrážedla, aj. má po starším bráchovi. Pokud máte první dítko, ten rozptyl pro dárky je opravdu ohromný. Už tu padlo Duplo, u nás se dávali i takové dárky jako jsou koloodrážedla, koloběžky, atd. Holčička uživí určitě i nějaký kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
29.11.21 21:37

U nás je to aktuální až teď - 7 let a 3,5 roku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 08:49

Holky poradíte mi nějaký statek se zvířátky prosím? Myslím, ze to bude užitečnější než stolek :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 08:50

@werajsik u nás pravé taky všechno má takhle :/ hlavně taky po malé od Brachy

• Citovat
  • Nahlásit
2526
30.11.21 13:03
@Anonymní píše:
@werajsik u nás pravé taky všechno má takhle :/ hlavně taky po malé od Brachy

Jj chápu. Ono je to fakt těžké něco vymyslet. Teď záleží co jí baví. Naše malá třeba objevila kouzlo králíčka Binga, takže snažím se něco vybrat s Bingem. 😂 Pak ji zajímají takové ty „naše“ věci typu ovladač, mobil, klíče - i tohle je v hledáčku jako hračky. Ještě chci nějakou interaktivní hru pro batolata.
Jo a díky tomu, že starší je kluk, tak si malá ráda hraje s autíčkama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat