Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dceru (11) bolí a TOČÍ hlava. Je jí trochu zle. Brní jí konečky prstů. Teplotu nemá a bere Penicilin. Nejsou to než. účinky na 100%. Co by to mohlo být? Děkuji ![]()
Já osobně bych se vyděsila a mazala na pohotovost pokud jí brní prsty docela bych se bála ![]()
Jen konečky, možná je to jen to nechtěné a náhodné předávkování ibalginem (2× 400.. )tak nevím. A hrozně škaredě kašle.. na to jí kapky nepomáhaj ![]()
U ibalginu píšou, že od 12let může 1 - 2 tablety 3× denně takže si nemyslím, že by byla zase tolik předávkovaná to ty dva měla najednou?
@mojaa nevím no, já bych s ní pro jistotu dojela na pohotovost, pokud jí prášek nezabírá, točí se jí hlava a brní konce prstu tak bych se bála.
@mojaa píše:
Ano, po 2 hodinách
myslíš že jsi jí dala dva a za dvě hodiny další dva???
Jestli ta bolest nepovolila a pořád jí není dobře tak bych fakt jela na pohotovost
pokud jindy netrpí na bolesti hlavy a točení a brnění tak bych nic neriskovala
@mojaa I přes ibalgin a za dvě hodiny další ibalgin ji stále bolí hlava?
Ale ne, Kakika jste to špatně pochopila. po 2× 400 ibalginu za 2 hodiny jí možná proto se klepou ruce. A hlava se jí točí třeba 5 min. a pak hodinu nic :/
Souhlas s @ka2ka zajela bych na pohotovost, raději zbytečně, než něco zanedbat ![]()
Může to být i krční páteř. Jestli víc leží, když je nemocná, tak mohla mít špatnou polohu a něco si skřípnout.
Nene, nic takového…Dědeček jí zkusí měřit cukr, má podezdření na cukrovku