Toleranční test na cukrovku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyticka611
Nováček 8 příspěvků 14.08.19 03:32
Toleranční test na cukrovku

Holky, chci se zeptat ve 13tt jsem byla na testech na cukrovku a vyšli mi výsledky na hranici, ten jdu ve 26tt na toleranční test, myslíte že je jasné že bude pozitivní když ten první byl hraniční? Máte některá zkušenost? :roll: :roll: děkuji za odpovědi ????

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12694 příspěvků 14.08.19 05:23

No, je vysoce pravděpodobné, že to bude pozitivní. Schopnost zpracovávat sacharidy se s postupujícím těhotenstvím zhoršuje. Doufám, že ti doktorka už při těch hraničních hodnotách doporučila lehkou formu diety a vyřazení sladkostí.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 14.08.19 07:08

Pravděpodobné to je, já to tak měla. Na začátku jeden odběr hraniční, druhý v pořádku a jak psala nozu, s postupujícím těhotenstvím se to zhoršuje. Určitě se vyhýbej sladkému a velkému množství sacharidů, ale samozřejmě se řiď doktorem. Jinak já mám hraniční hodnoty jen na lačno a to zřejmě po celý čas těhotenství, jinak v pohodě. Jsem sice na dietě, mám diagnostikovaný gestační diabetes, ale doktorka stejně řekla že už s tím moc neudělám, případně mi dá příští týden prášky, tak aby ses nelekla. Nemusíš mít nějakou šílenou cukrovku, stačí že pracují hormony.

Lea491
Povídálka 15 příspěvků 14.08.19 11:19

No jasné to tedy vůbec není. Byla jsem na tolerančním testu před cca měsícem. Test ve 12 tt mi vyšel těsně nad hranicí, po opakování těsně pod. A na testu teď před měsícem jsem jako jedna z mála měla výsledky v pohodě :)

Váš příspěvek
Reklama