Pohyby 20 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:37
Pohyby 20 tt

Ahoj, asi blby dotaz, ale jsem poprve tehotna, tak jsem ze vseho trochu nervozni. Citily jste pohyby uz ve 20tt? A citily jste je jakoby normalne nebo jen kdyz jste si sahly na bricho? Ja popravde ani nevim jak to poznam :-( kdyz si sahnu na bricho, tak citim takove trosku jako vlnky, ale nevim jestli se mi to jen nezda :-( Zkratka pokud by mi nekdo byl ochotny popsat jak jsou pohyby miminka citit nebo jak jste je poznaly, pripadne kdy to zacalo, tak budu vdecna :-)

Reakce:
Pet83
Povídálka 42 příspěvků 13.08.19 20:44

Ahoj. Myslím, že taky kolem 20.-21.tt. Jsou to spís takové bublinky, cítila jsem je nejvíc v sedě. Až později ucitis miminko do přiložené ruky… Až se někde vyboulí, kopne nebo rypne ručičkou :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:56

Ahoj mužů říct ze taky okolo 20-23tt takové škubaní a bublinky nejvíce jsem pozorovala v leze.

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 13.08.19 21:15

Já cítila pohyby až někdy kolem 26 tt. Takové jemné simrani cca 21tt. Taky záleží kde máš placentu. Mě se pak později stalo, že jsem měla bouli na břiše vidět ale necítila jsem ten pohyb :)

NinaU.
Kecalka 392 příspěvků 13.08.19 21:21

Mě to v tomhle týdnu přišlo jako hodně silné pohyby střev. Ale fakt jako fest a střeva to být nemohla.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 13.08.19 21:26

U me tak 22. tyden takove skubani, ale mela jsem placentu vepredu, takze jsem moc pohyby necitila…spis obcas videla :lol:

moncicak123456
Kecalka 258 příspěvků 1 inzerát 13.08.19 21:28

Cítila jsem pohyby asi od 18tt. Určitě to poznáš. Nejdřív byly cítit hodně dole. Takové jakoby tukani. Párkrát za den nebo taky celý den nic. Nemusíš je v tomto týdnu cítit pravidelne. Od 30tt do 41tt jsem takové ty mírne pohyby zase úplně přestala vnímat a kolikrát je jen viděla přes břicho.
Lehni si na záda a čekej, většinou je tak miminko cítit nejlépe.

Váš příspěvek
Reklama