Pohyby 20 tt

Anonymní
13.8.19 20:37

Pohyby 20 tt

Ahoj, asi blby dotaz, ale jsem poprve tehotna, tak jsem ze vseho trochu nervozni. Citily jste pohyby uz ve 20tt? A citily jste je jakoby normalne nebo jen kdyz jste si sahly na bricho? Ja popravde ani nevim jak to poznam :-( kdyz si sahnu na bricho, tak citim takove trosku jako vlnky, ale nevim jestli se mi to jen nezda :-( Zkratka pokud by mi nekdo byl ochotny popsat jak jsou pohyby miminka citit nebo jak jste je poznaly, pripadne kdy to zacalo, tak budu vdecna :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
13.8.19 20:44

Ahoj. Myslím, že taky kolem 20.-21.tt. Jsou to spís takové bublinky, cítila jsem je nejvíc v sedě. Až později ucitis miminko do přiložené ruky… Až se někde vyboulí, kopne nebo rypne ručičkou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.19 20:56

Ahoj mužů říct ze taky okolo 20-23tt takové škubaní a bublinky nejvíce jsem pozorovala v leze.

• Citovat
  • Nahlásit
805
13.8.19 21:15

Já cítila pohyby až někdy kolem 26 tt. Takové jemné simrani cca 21tt. Taky záleží kde máš placentu. Mě se pak později stalo, že jsem měla bouli na břiše vidět ale necítila jsem ten pohyb :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
13.8.19 21:21

Mě to v tomhle týdnu přišlo jako hodně silné pohyby střev. Ale fakt jako fest a střeva to být nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
13.8.19 21:26

U me tak 22. tyden takove skubani, ale mela jsem placentu vepredu, takze jsem moc pohyby necitila…spis obcas videla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.19 21:28

Cítila jsem pohyby asi od 18tt. Určitě to poznáš. Nejdřív byly cítit hodně dole. Takové jakoby tukani. Párkrát za den nebo taky celý den nic. Nemusíš je v tomto týdnu cítit pravidelne. Od 30tt do 41tt jsem takové ty mírne pohyby zase úplně přestala vnímat a kolikrát je jen viděla přes břicho.
Lehni si na záda a čekej, většinou je tak miminko cítit nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama