Tolkien komplet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neeviim
Povídálka 35 příspěvků 02.09.19 21:45
tolkien komplet

Zdravím, hledám nějakou dobrou duši, která vlastní box knih Tolkien - komplet (box, který obsahuje pět knih od Tolkiena: Hobita, trilogii Pán prstenů, Silmarillion)
Pokud ano, byla bych ráda, kdyby jste mi poslali fotky (obálky, menší ukázka ilustrací)
a napsali vlastní posudek, zda-li je tam ilustrací málo/hodně. Každopádně bych též ocenila, kdyby někdo vlastnil i jiné ILUSTROVANÉ vydání kterékoliv knih (vypsané výše v obsahu boxu) a též poslali fotky (obálky, menší ukázka ilustrací) a posudek na množství ilustrací

plánuji koupit, bohužel nikdo v okolí nemá ilustrované vydání a knihkupectví v okolí Tolkiena ilustrovaného též nemají a chci pečlivě vybrat - bude to dárek

Reakce:
Ornwen
Kelišová 5485 příspěvků 03.09.19 11:14

@Neeviim nemam vylozene box, ze setu

Mame ty s hologramem-myslim bez ilustraci (doma muzu overit)

Mame ilustrovanou trilogii, noc krasna, super ilustrace od Alana Lee, pokud je fanousek. Je to to velke vydani od mlade fronty.
Zajimalo by me srovnani s tim vydanim od Arga, jestli to neni jen jina obalka.

Hobita mame uplne zvlast v dnes uz myslim raritnim vydani od Odeonu s takovy jako „dětskými“ ilustracemi

klamonožka
Závislačka 2577 příspěvků 03.09.19 11:25

Myslíš tuto sadu?
https://d25-a.sdn.szn.cz/…qeHBpFL.jpeg?…

Mám tyto knížky, ale ne jako sadu, koupila jsem je zvlášť, ale mám jen LOTR+Hobita. Fotit teď nemám jak, ale spočítala jsem, kolik tam těch ilustrací je (počítá se to snadno, jsou na jiném papíře a tak je to vidět na hřbetě):

• v Hobitovi 26 ilustrací
  • v SP 19
  • v DV 16
  • v NK 15

Jsou to celostránkové ilustrace na kříďáku.

Ilustrovaný je papírový přebal (jako tady: https://im9.cz/…f250x250.jpg), samotná kniha je šedočerná s „runou“ JRRT a s takovou látkovou texturou.

klamonožka
Závislačka 2577 příspěvků 03.09.19 11:34

A jestli jich je málo nebo hodně, to záleží, jak moc si na to člověk potrpí. :nevim: Jako, není jich tam moc, ale mně to přijde dostatečné pro dokreslení atmosféry (ale tak já bych neměla nic proti Pánovi prstenů i úplně bez obrázků).

Váš příspěvek
Reklama