Top Moravia - prodejce titanového nádobí

2245
21.10.09 19:13

TOP MORAVIA

Ahoj holky,

dneska jsem byla na prezentačce této firmy a jak oni to tak umí tak nás přesvědčili na nákup toho jejich nádobí je to opravdu nádherné moc se mi to s manželem líbilo a tak jsme podepsali smlouvu zaplatili zálohu tři tisíce a odešli celí nadšení

no ale jak jsme se vrátili domů tak jsme nad tím začali dumat a 27000 tisíc za hrnce se nám zdá docela dost

a tak bych hctěla vědět zda někdo toto nádobí používáte jak jste spokojené a zda se dá odstoupit od smlouvy zboží doma ještě nemáme

díky za rady Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.10.09 19:57

Lucie-titanové nádobí od této firmy doma máme už třetí rok a jsme s ním náramně spokojený.Je pravda,že od této firmy máme jen pánev,hranatou,vysokou.Koupila nám jí tchyně k vánocům.A musím říct-úžasné,v ničem jiném nevařím.Opravdu se nic nepřipálí,zkoušela jsem i marmelády,které jsou hodně hálklivé.Taktéž pudink,krupicová kaše..A my jsme si s manželem k tomu koupili titanovou pánvičku od firmy nowo.Oba dva kousky nádobí super,neřekla bych že kvalitou je v nich nějaký rozdíl.A cenově vycházejí nastejno.Také uvažuji nad tím,že ještě dokoupím jeden větší hrnec-třeba na těstoviny,rýži.Máme doma i nádobí Zepter,které jsme mnoho let používali,ale titan je mnohem lepší,Zepter vyndáme jen v případě,že máme v titanu už něco uvařeného.A tchyně-to je člověk,terý nikdy nedělá žádné změny ve vaření,nepoužívá novinky,i kdyby byly sebelepší-a právě když přijela z předváděčky Top Moravia,koupila si titan,vyzkoušela a byla tak unešená,že ho objednala i nám k vánocům a ona svoje nádobí snad ani neukládá,má ho pořád v „provozu“.Ještě nikdy jsem jí neviděla tolika opěvovat nádobí.Takže opravdu nelitujde.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.10.09 20:03

A mojí švagrový maminka si titan kupovala jako jedna z prvních na nějaké výstavě,už je to hodně let zpátky.Tenkrát jsem nad cenou kroutila hlavou a říkala si,jak někdo může dát takové peníze za jeden hrnec.Když si asi po dvou letech kupovala další,že je s ním spokojená,tak už mě to leželo v hlavě.Ale cena byla pro mě pořád důvod proč ho nekoupit.A dnes jí chápu-postupně si dokoupila od titanu víc kousků a všechny vypadají i po letech jako nové.Jakou značku tenkrát kupovala,to nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
23861
21.10.09 20:20

Ahoj, od smlouvy se určitě odstoupit dá, lhůta je myslím 14 dnů, pokud jsi tu smlouvu podepsala jinde než v provozovně/sídle firmy. Zrovna dneska jsem v Lidlu koukala na „titanovou“ pánev za pětikilo, ale nekoupila jsem si ji, vypadala dost pofidérně, teda ne že bych chtěla srovnávat, ale je vidět, že už se tahle povrchová úprava stává hitem a za chvíli to budou mít v každém obchoďáku za pár stovek. Jinak nevím, zkušenost s tím nemám, ale též se mi to zdá dost drahé, ale zas nemám vymytý mozek přednáškou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
21.10.09 20:28

Lucko, titanové nádobí je skvělé, ale… Firma Top Moravia vyrábí 3 třídy titanového nádobí. Měla jsem možnost porovnat tu nejlepší kategorii, kterou jste si objednali vy s tou druhou kategorií (prodává je Eta) a nepoznala jsem rozdíl. Jen ta vaše je min. jednou tak drahá. Je ještě třetí třída, ta se prodává v obchoďákách, ale tu jsem nezkoušela.
Zkus mrknout tady http://www.topmoravia.com/…e-nadobi.php

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
21.10.09 20:35

ahojky

od smlouvy by se melo dat odstoupit do 14 dni, ale budou vas premlouvat, presvedcovat a lanarit. Penez za nadobi je to hodne a nevim nevim.....
Na jejich akci jsme byli, kdyz byli u nas a vim jak do nas huceli a presvedcovali..... za ty penize to ale nestoji
Manzel volal i do te firmy kterou uvadeji ze to u nich vyrabeji a tam o nich nikdo nevi, takze pravdepodobne dovoz… ze by Cina?

omlouvam se, ale neda mi to… ANONYMNI zcela presvedciva a lakava reklama, ehm kolik ze beres procent z prodeje :-)
nebo jsou ty hrnce az tak zazracne a dokonale, ze se pod to stydis podepsat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.09 20:38

ahojda,si je to pozde na odpoved ale stejne pisu svuj nazor.Nadobi od firmy Top Moravia mame skoro rok a nemuzu si ho vynachvalit.Vari se mi v tom suprove.Opravdu bez oleje,nebo jen s kapickou.Na pare varit je taky nadhera a hlavne mi to vyhovuje ze napr.chut jakekoli zeleniny je chut zeleniny.Mam pocit ze fakt ty vitaminy tam zustavaji a to hlavne pro mylyho.Jinak se v tom daji pect buchty a varit knedliky s minimum vody.Tot asi vse :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.09 20:39

neníí pozde na odpoved,ja jen spatne ctu :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
21.10.09 20:39

holky hrozně moc díky za vaše názory a jsem ráda že se dá od smlouvy odstoupit zítra nám mají dovézt nádobí a my doplatit ten zbytek tak snad to nebude pproblém a ty t ři tisíce nám vrátí

a už vím že na žádnou předváděčku v životě nejdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
21.10.09 20:42

Luci pocitej ze vas budou opravdu hodne premlouvat… chce to mit nervy
a s navstevou predvadecky? hi hi taky jsem se takhle zarekla, ze nikdy vice :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
21.10.09 20:43

Lucko, chápu že jste se nechali zlanřit. I manželovi rodiče před půl rokem tohle nádobí koupili. Kroutila jsem nad tím hlavou a ještě víc, když jsem ho viděla a zjistila jsem že úplně tu samou pánev mají doma naši a i s poklicí je vyšla na 2000,– Já ti taky radím pokud to jde odstupte od smluvy. Zajdi do Ety a nakup je to co vážně budeš potřebovat. Teď jsem tak porovnávala ceny. Ta lepší třída za 16 000,– v Etě za 2000, - To už je pořádný rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
21.10.09 20:44

no právě to přemlouvání bude nejhorší :roll: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
21.10.09 20:46

Isand no právě manžel to taky porovnával a vstávaly mu vlasy hrůzou na hlavě a mě mále mtrfil šlak :twisted:

opravdu věřím že nebodou dělat problémy a musíme se obrnit nervama

opravdu holky moc díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
21.10.09 20:47

Luci to bude, ale dle me a i jak pisi holky to opravdu za ty prachy nestoji…
budu drzet plecky at to dopadne bez protahovani a v pohode a klidu
dej vedet jak to dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.09 21:00

To je fakt ze jsem to zapomela nejak dopsat.Ty prachy jsou sileny a kdyby jsme neslis rodicema na pulku a tchyne nam na ty nase nepridala,nekoupila bych si je.Jen jsem psala ze jsem nadobim moc spokojena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama