Reklama

Pračka se sušičkou v jednom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17837 příspěvků 20.10.09 09:28
Pračka se sušičkou v jednom

Zdravím, prosím o radu.

Máme v plánu koupit pračku se sušičkou v jednom, páč se nám do naší malé panelákové koupelny nic jinýho nevleze.

Můžete mi někdo prosím říct, zda se pračka se sušičkou vyrovná samostatné sušičce? Nějaký typ na tuto kombinaci a za nějakou rozumnou cenu? Jak je to u těchto kombinací s třídami? Nějak nerozumím tomu, že na praní je A ale na sušení už B nebo C…jsem z toho magor :-)

Předem díky za odpovědi :wink:

Reklama

Reakce:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 20.10.09 09:39

ahoj, pračka se suš. dohromady ma šílenou spotřebu vody. Ale už se to tady někde řešilo..

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.10.09 10:08

Nebrat, stejně v ní pravděpodobně sušit nebudeš - je to šíleně drahé sušení a suší mizerně. Buď si kup přístroj zvlášť nebo suš klasicky.

Pro srovnání - kombinovaná sušička suší plovinu prádla za stejnou elektřinu PLUS cca 100-150 litrů vody - to je desetina kubíku…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.10.09 10:16

Měli jsme kdysi snad elektrolux na chalupě. Prádlo jsme tahali totál zmuchlaný a vlhký. Ty zmuchlaniny nešli ani rozžehlit. Nemluvě o spotřebě. Teď mám samostatnou a vůbec se to nedá srovnat ten rozdíl.

A na sebe by se vám pračka a sušička nevešla? Nebo někam jinam na stěnu? Je lehká, dá se postavit i na polici.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 20.10.09 10:41

Ty, Les, já snad někde četla o potřebě vody 1 000 litrů na jeden prací a sušící proces 8O . Ta voda se spotřebovává na chlazení. Měli jsme ji k dispozici na dovolené a nic moc, jak psaly holky přede mnou, prádlo bylo spíše vlhké, takže ho stejně bylo třeba dosušit.

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17837 příspěvků 20.10.09 10:51

Jééžiš to je to fakt tak hrozný? :-)

Já právě si nejsem jistá jestli nám do té pidi koupelny vleze i pračka, jestli nám tam nevleze jen ta úzká s horním plněním..to bych pak na ní težko strkala sušičku :-)

No přeměříme uvidíme, každopádně děkuju no :-)

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.09 11:08

taky jsme ji kdysi doma meli, myslim, ze Philips a nic moc - celou pracku to neususilo, bylo to dobry tak akorat treba na jedny dziny, kdyz jsem je potrebovala mit jeste ten den suchy
navic jsme nemeli moc rovne podlahy, takze ta pracka casem slusne skakala o obcas se tak susici program spustil samovolne a par veci se nam tim slusne znicilo :?

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.10.09 11:26

Jen teda musím napsat, že samostatná šůša, to je věc…

Včera večer po uložení holek mi chlop přinesl věci, že je v pět ráno potřebuje na další služebku čisté… V jedenáct jsem mu je chystala do kuchyně na ráno (suším na mírné zavlhlo, zdá se mi, že se prádlo méně ničí, méně spotřebuju a za chvilku je sucho :) - a hlavně se prádlo vůbec nepokrčí).

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 20.10.09 11:30

ahoj
ja bych susu s prackou nedoporucovala,je to priserna spotreba jak vody tak elektriny.
mela jsem moznost ji vyzkouset a fakt nic moc,pradlo nebylo uplne suche a susa byla tak horka ze jsem se malem spalila kdyz jsem na ni sahla pri vyndavani pradla.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 20.10.09 12:01

mame indesit a funguje suprove, jedno ususeni plne pracky plen vyjde na 4kc, nemuzu si stezovat

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 20.10.09 12:59
jizvíková píše:
mame indesit a funguje suprove, jedno ususeni plne pracky plen vyjde na 4kc, nemuzu si stezovat

Ale to nemáš kombinovanou s pračkou v jemnom přístroji, ne?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.09 15:26

Taky doporucuji, ale JEDINE pracku a susicku zvlast!

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 22.10.09 12:39
jizvíková píše:

Jizvule asi necetla poradne dotaz ze jo :wink: Bo pochybuji ze by to jakakoliv pracka se susickou zvladla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >