Topgal nebo beckmann pro prvňáčka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1273
7.1.22 14:56

Topgal nebo beckmann pro prvňáčka

Holky, ktera aktovka je podle vás lepší? Hledám plusy a mínusy. Pořád se rozhoduji, kterou nakonec pro syna koupit. Děkuji za poznatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1423
7.1.22 15:02

Taky teď budeme vybírat tašku pro prvňáčka. Měli jsme stejné favority, ale vzhledem k tomu, že je dcera hodně vysoká, budeme brát Topgal. U nás tedy rozhodla tělesná dispozice. Plus tedy taky počítáme s tím, že jí ho budeme příležitostně nosit a na to také lépe vyhovuje Topgal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27777
7.1.22 15:12

Ať si dítě ozkouší, co mu sedí nejlíp. Mnou preferovaná taška na základě zkoumání váhy, reflexních prvků, řešení popruhů, vnitžních prostor apod. dítěti seděla posatatně méně, než jiná značka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
7.1.22 15:28

Dcera má beckmann a nedám na nej dopustit - lehký, má bederní pas, spoustu vychytavek a je dobre cleneny, občas také nosím ze školy a nemám s tím problém :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12733
7.1.22 15:51

Za mě Topgal. + Pevna konstrukce, nic se za tři roky neutrhlo. I po tech letech vypadala aktovka slušně. Tento rok má syn další Topgal batoh pro čtvrtou třídu, je o něco větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9176
7.1.22 16:07

Na naše děti by byl Topgal strašně mohutný. Máme pro oba syny Beckmann a jsem maximálně spokojená. Vyhovuje střih, váha, vnitřní i vnější členění, velké množství reflexních prvků. Kluci ho nosí i na výlety a měli je v létě na táboře, stále jako nové. I mě dobře sedí na zádech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5394
7.1.22 22:18

My máme české Boll, a skvěle jsou i německé CoocaZoo, ten přemýšlíme že dostane teď od 3tridy. Hlavně se dají nastavit na výšku dítěte, a to mi přijde důležité, protože každé dítě je jinak vysoké a mají popruhy na zapínání jak na bedrech i na hrudi. Mají ergonomické záda a jsou lehké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5743
9.1.22 11:40

Taky nás čeká vybírání tašek do školy…a zatím se mi líbí i dceři stejné značky jako u vás…ale dcera je drobná, takže určitě musíme někam zajet vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat