Totální vyčerpání - riziko pro mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 14:50
Totalni vycerpani - riziko pro mimi?

Ahoj holky, mam na vas dotaz - samozrejme ho budu smerovat i na lekarku, tam jdu vsak az koncem pristiho tydne. Mam problem s nespavosti a absolutnim vycerpanim. Denne zvracim, je mi hodne zle a navic nemam sanci spat. Syn se v noci hodne budi a kdyz uz mam sanci jit si s nim lehnout po obede, nekdo to prekazi. Neustale rekonstrukce v baraku, stehujici se sousedi, ustekany pes na chodbe… No vetsinou to dopadne tak ze ho vezmu spat ven a sama mam smulu. Uz na sobe tu slabost zacinam pocitovat. Zacala jsem ted 13tt a cim vetsi unava, tim vetsi tlaky a tahy, nekdy bolest, pocituju v podbrisku. Kdyz jsem obcas vyspana, bricho je uplne ok. Mam po dvou potratech a musim rict, ze zacinam mit strach. Muze to vycerpani prispet k potratu? Nekrvacim, krece nemam, nic… Jen proste kdyz je silna unava, jsou silne i ty tlaky a tahy v podbrisku, obcas jakoby tepani… Potrebuju asi hlavne uklidnit… Dekuju a pardon za anonym, nikdo o mimcu jeste nevi.

Reakce:
Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 05.01.19 14:55

K doktorce bych asi sla driv.jedna znama to takhle mela a musela na kapacky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 14:59

A nevis co ji konkretne bylo? Ach jo :(. Ja cetla ze ruzny tlaky a tahy jsou normalni, ale znervoznuje me, ze se to horsi prave vzdycky s tou unavou.

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 05.01.19 15:10

Ona hodne zvracela ,cele dny a noci tudiz ani moc nespala vic nevim

zuzikka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 14 inzerátů 05.01.19 15:11

Tak dobré to není no. Tímhle tělo spotřebovává strašně moc minerálů a důležitých prvků, které teď potřebuje dítě nejvíc. A taky bys sebou mohla někde seknout. To, že se ti zhoršují ty tlaky s únavou je možné i proto, že máš nedostatek hořčíku.

Aduš8
Závislačka 2958 příspěvků 05.01.19 15:21

Určitě bych řekla, že to dobře není a hlásila bych to doktorce. Říká se, že dítě si vezme z tebe to potřebné, ale tobě to potom chybí ještě ve větší míře. A nemůže někdy pohlídat partner, aby sis mohla jít lehnout v době, kdy malý nespí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 15:28

S tim zvracenim vim, jednou uz mi to hrozilo u predchoziho. Myslim ty kapacky. A je mi i jasny riziko myho vycerpani, ale jde mi ted konkretne o to mimco, jestli to muze zavinit treba i krvaceni nebo zamlkle tehotenstvi.

Co se vypomoci tyce, manzel je bohuzel pryc a vraci se az na tu kontrolu, jsme na to sami, nemame na pomoc vubec nikoho. Takze ted musim maleho zvladnout sama :(

Mavys
Povídálka 15 příspěvků 05.01.19 16:26

A kolik je malému?
A co nějaká kamarádka? Ta by ti nepomohla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 16:34

Jsou mu 2 roky. Jsme prestehovani a kamaradky tu jeste nemam. Ja to do budoucna poresim, ale ted pottebuju nrjak zvladnout tech 5 dnu, nez se manzel vrati a nevim, nakolik jsou miminka „drzaky“, jestli muj stav (ale podotykam ze me fakt nic neboli, jen ty tlaky a vycerpani, zvraceni) muze ovlivnit plod tak, ze by to nezvladl. Predtim jsem vzdy potratila do 9 tydne, ted 13tt a zatim vse ok, screening me teprve ceka. Ale strach roste no :)

Mavys
Povídálka 15 příspěvků 05.01.19 17:00

No holka, co na to říct. S dvouleťákem je to pěkná fuška, nevím jak tvůj stav může ovlivnit miminko, ale pokud jo, tak asi ne moc pozitivně. Spíš se místo řešení této otázky hod do klidu, pokud nemusíš chodit do práce a malého vodit do školky tak se pokus z toho vašeho společného času vytěžit co nejvíc odpočinku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 17:27

Dekuju… Tuk tuk, bricho ted trochu povoluje, jeste jsem dnes nezvracela, tak me to trochu znervoznilo, ale uz na me nejaka nevolnost zase jde. Tak snad vse ok. Do konce tydne nejak doklepem a pak se pokusim poprosit o nejakou pomoc, aspon chvili nez se to srovna :). Dekunu za rady!
Ale jinak obecne vzato, kdyz jiny problem neni, jsou takove ty tahy bezne?

Kaci89
Kecalka 220 příspěvků 05.01.19 17:36

Co si tak vzpominam tak me podbrisek tahal asi vazy a tak takze normlni to myslim je :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >