Bolesti 35tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:45
Bolesti 35tt

Dobrý večer, jsem 35 tt a od 16 hod mam ostrou bolest podbřišku.. Břicho netvrdne a mimi se normálně hýbe ale ta bolest ustoupi pak dlouho nic a zase nebo trvá třeba dyl prejde ale zachvilku je zas zpět. U prvního těhotenství si tohle nepamatuju tak se raději ptám, než začnu plasit prece jen mam doma male dítě a chlap je momentálně v práci.

Reakce:
LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 04.01.19 18:49

Píšeš, ze jedno dítě už mas. Kontrakce to tedy nejsou? :think: Těžko říct, mě takhle ve vlnách chodily bolesti i z větrů a to tak silné, ze jsem doktorum ani nemohla uvěřit :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:52

@LůcaSmith když ja sem při prvním vnímala až právě ty horší o těch prvních sem skoro ani nevěděla takže si právě vůbec nejsem jistá. :think: :D

LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 04.01.19 18:57
@Anonymní píše:
@LůcaSmith když ja sem při prvním vnímala až právě ty horší o těch prvních sem skoro ani nevěděla takže si právě vůbec nejsem jistá. :think: :D

Tak šup do sprchy, buď to přejde, nebo se to rozjede a rodíš :mrgreen:

pavlina1995
Stálice 55 příspěvků 04.01.19 19:03

@LůcaSmith nejdřív si jdu zabalit aspon tasku do porodnice :woman_facepal­ming: :grin:

Enicka
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 04.01.19 19:18

Já měla takové bolesti týden před porodem každý den.

LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 04.01.19 19:58

@pavlina1995 No, tu jsem taky balila až když jsem jela :lol:
Ká jsem třeba neměla ani jednou poslicky, takže vůbec nevím jaký to je a rovnou se mi rozjel porod :mrgreen:
Dej vědět jak jsi dopadla po sprše :)

pavlina1995
Stálice 55 příspěvků 04.01.19 21:20

@LůcaSmith do teď byl klid :srdce: jen jsem si lehla, ze jdu spát a je to tu zas tak pockam jestli to zaspim :grin:

MakynaStan
Povídálka 27 příspěvků 05.01.19 09:41

Tak jak to nakonec dopadlo? Ja z tohohle mam krapet obavy. Cekame sice ted s manzelem 3 dite, ale syna jsem rodila v Motole, tak jsem byla mesic na rizikaci, protoze musel po narozeni na operaci, takze tam jsem byla hlidana, pak dcera, ta sla cisarem, takze vicemene take planovany porod, ale ted se bojim, ze jestli konecne budu rodit normalne, jestli neco nepos** nebo jestli poznam blizici se porod. Vim, ze to ma kazda jinak, ale tohle bude pro me zase nove :lol:

Majina_F
Stálice 58 příspěvků 05.01.19 10:14

@LůcaSmith já taky poslicky neměla ani jednou, první bolesti = rovnou porod. Volala jsem do porodnice a nějak se jim to dle mého popisu nezdálo, že už by to byl porod… ale přesně, po sprše to nepršelo a tak jsme radši jeli… A malá byla za pár hodin na světě :srdce:
Za mě tedy radši jet dřív ;) a případně se vrátit…
Zakladatelko, jak to dopadlo?

LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 05.01.19 11:07

Taky mě zajímá jestli to zakladatelka zaspala, nebo už rodí či je po porodu :)

pavlina1995
Stálice 55 příspěvků 05.01.19 12:35

@LůcaSmith no zaspala rano to přišlo znova ale od někdy 8 hodiny rano je klid akorat mi odešla hlenova zátka ale nic se neděje zatím :lol: :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >