Bepanthen proti striím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PajkaJ
Povídálka 30 příspěvků 04.01.19 13:32
Bepanthen proti striím

Ahoj maminky, z minulého těhu, což je 2 roky zpět, se mi osvědčil na mazání Bepanthen v tubě proti striím. Jsem teď znovu těhu a záhadné zmizel z trhu, nemůžu nikde sehnat. Nemáte prosím tip, kde se dá ještě koupit? ideálně přímo s odkazem..jsem už zoufalá :zed: :,( Byla bych moc vděčná a třeba i někdo jiný se mnou :kytka:

Reakce:
NataliSt
Stálice 67 příspěvků 04.01.19 13:43

Ahoj! Tak co já vím, tak jsme ho v drogerce vyprodávali tak před rokem a už se nedal ani objednat. Jestli ti muzu poradit, tak já jsem teď v tehu používala Sebamed na strie a nepopraskala jsem.

PajkaJ
Povídálka 30 příspěvků 04.01.19 14:15

opravdu? 8o tak to mě mrzí, byl fakt super a i ta vůně mě uklidňovala, děkuju za tip, náhradu musím pořídit :)

hanullllka
Kecalka 289 příspěvků 04.01.19 18:46

A to asi nebude, ten klasický bepanthen pro miminka že? Ten totiž vidím na každém rohu.

NataliSt
Stálice 67 příspěvků 04.01.19 21:35

@PajkaJ Po sebamedu jsem měla cely den bříško sametové, taky voní neutrálně, což se v tehu hodí, krasne se rozmazava a rychle se vstřebává :palec:

PajkaJ
Povídálka 30 příspěvků 05.01.19 11:11

@hanullllka nee, býval v takové tubě na výšku (válec) s pumpičkou, ten pro mimča snad ne stáhnou, používáme taky :)

PajkaJ
Povídálka 30 příspěvků 05.01.19 11:14

@NataliSt supeer :potlesk: jestli splní účel, tak je mi to jedno čím mazat..

Váš příspěvek
Reklama