Těhotenství a neštovice u první dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nevernamrcha
Kecalka 122 příspěvků 04.01.19 08:44
Těhotenství a neštovice u první dcery

Ahoj holky, jdu si pro info. Mám podezření že dcera má neštovice (4 roky ). A já jsem nyní v těhotenství 21. tyden. Neštovice jsem prý prodělala v dětství. Hrozí mi i tak nějaké nebezpečí??? Díky za info

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2035 příspěvků 04.01.19 08:49

Pokud si už neštovice prodělala, tak by ti nic hrozit nemělo. Mas protilátky a ty předáváš miminku.

Sue2008
Kecalka 189 příspěvků 04.01.19 08:51

Pokud jsi nestovice prodelala ty, tak je vsechno v pohode. Pro klid duse muzes pozadat lekare, jestli ti udela protilatky (jestli mas dostatecnou ochranu). My jsme nestovice u starsi prodelali na podzim, mela jsem doma novorozence a ta to nechytla (pretrvala ochrana ode me). Neboj, bude to ok a preji lehky prubeh!

veverka2013
Kecalka 467 příspěvků 04.01.19 08:53

nevernamrcha nic by ti nemelo hrozit,dcera dostala nestovice kdyz jsem byla asi 14tt s synem a bylomi to vysvetneno MURem a syn nasledky nemá,mely sme to zrovna loni v lednu

smudlinky
Závislačka 2602 příspěvků 342 inzerátů 04.01.19 08:57

starší taky donesla neštovice, když jsem byla těhotná. Pokud jsi neštovice měla, neměl by být problém. Neštovice jsou nebezpečné pro ty, co je neprodělali v dětství.

tezi
Hvězda diskuse 51181 příspěvků 1 inzerát 04.01.19 09:21

@nevernamrcha neštovice jsou v těhotenství nebezpečné na začátku těhotenství pokud je žena neprodělala. A může to být problematické ke konci těhotenství, ale jinak by neměli vadit. Moje děti měli neštovice v jednom těhotenství jsem byla asi v 6 týdnu a v dalším těhotenství jsem byla asi v 8 týdnu a obě děti jsou zdravé.

nevernamrcha
Kecalka 122 příspěvků 04.01.19 09:27

Děkuji holky za info. Ještě jedna otázka : Sousedka je v těhotenství termín na konci měsíce a jeden prcek má 2 roky. Mám ji raději informovat? Potkáváme se maximálně na chodbě v domě

tumpach
Kelišová 6496 příspěvků 04.01.19 09:31
@nevernamrcha píše:
Děkuji holky za info. Ještě jedna otázka : Sousedka je v těhotenství termín na konci měsíce a jeden prcek má 2 roky. Mám ji raději informovat? Potkáváme se maximálně na chodbě v domě

no tak doufám, že s malým ven nelezeš, když je infekční 8o 8o?? Že je zalezlý doma :), takže bych to neřešila :), dodatek a následná editace: vím, asi jak si to myslela, ještě než propukly (ta inkubační doba), no já nevím, asi bych nešířila nějaké plané poplachy :)

Příspěvek upraven 04.01.19 v 09:33

Anonym82
Závislačka 4076 příspěvků 04.01.19 09:32

….

iwinek
Kecalka 160 příspěvků 04.01.19 11:01

Zdravím mám čerstvou zkušenost 2 týdny zpátky … prcek 2roky a kousek si neštovice přinesl a fakt nevím od koho :D já 17tt… Doktorka je potvrdila a prý zůstat doma a nikam nechodit. Dodrženo. Sousedka 3 roky holka a miminko a taky jsem jim to radši řekla.

Sue2008
Kecalka 189 příspěvků 04.01.19 11:03
@nevernamrcha píše:

ja bych se zminila, pokud tedy spolu bezne komunikujete. O nic nejde a treba aspon nebudou prekvapeni, kdyz je jejich male chytne.

IvaB
Kelišová 6269 příspěvků 28 inzerátů 04.01.19 23:00

Také potvrzuji, já tehdy těhotná tak v sedmém, osmém měsíci a doma neštovice hned dvakrát - 3letá dcera a 11letý syn. Věděla jsem, že jsem je v dětství prodělala, gynekolog potvrdil, že se nemusím vůbec znepokojovat. Dnes jsou nejmladšímu 4 roky, je zcela OK a na jeho neštovice zatím čekáme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >