TP červen 2020

Anonymní
27.9.19 21:49

TP červen 2020 ????

Jsem v 5 tt mám dva váčky čili dvojcatka termín červen jen ještě nevím den, příští týden budu vedet :dance: kolik se nás tu sejde? Budeme dobrý kolektiv? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.9.19 22:52
@Anonymní píše:
Jsem v 5 tt mám dva váčky čili dvojcatka termín červen jen ještě nevím den, příští týden budu vedet :dance: kolik se nás tu sejde? Budeme dobrý kolektiv? :hug:

Ty jsi slon?:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
2941
27.9.19 23:16
@Anonymní píše:
Ty jsi slon?:thinking:

Proč slon? Muze mit TP hned na zacatku cervna, coz by odpovidalo 5. tydnu tehotenstvi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.19 10:40

Ahoj, mě vychází termín na 2.6. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.9.19 11:34

Našla jsem čerstvě //, takže mi to taky vychází na začátek června, ale ještě nechci předbíhat, už mám za sebou jedno nevydařené těhotenství, proto anonym ;)

• Nahlásit
  • Citovat
29.9.19 14:20

Já červen též. Ale uvažuji o potratu. Protože mám doma ani ne roční miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10516
29.9.19 20:53

Ahojky, test jsem delala, vcera ale nic tam nebylo.Az teprve dneska na me vykozknuli // dusik.
Hodne slabý, tak nevim zda jsem ci ne.
Zatim, je to nejiste.
Holky dezim palecky, Vam vsem.
Muzete poslat testiky.
Ja budu testovat v utery, a pak dam vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.19 20:57
@Staninka30 píše:
Ahojky, test jsem delala, vcera ale nic tam nebylo.Az teprve dneska na me vykozknuli // dusik.
Hodne slabý, tak nevim zda jsem ci ne.
Zatim, je to nejiste.
Holky dezim palecky, Vam vsem.
Muzete poslat testiky.
Ja budu testovat v utery, a pak dam vedet.

Tady je můj. Ale fakt uvažuji o potratu. Ikdyz bych si ji ráda nechala. citim že mám holku. Vždy jsem to cítila už v 5tt a vždy to tak bylo. Nikdy jsem se nemilila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10516
29.9.19 21:01

@Tehulinka3 Tak to gratuluji, ja bych si miminko nechala, neuvazuj o tom.
Miminko ie zazrak.
U me to nejde videt, mam dostat menzes ve ctvrtek :(.Zitra koupim test, a uvidime v utery rano, jak dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10516
29.9.19 21:03

@Tehulinka3 Mas krasny testik, kolik za nej chcou.
A mam obavu, aby me holky nenadali, ze sem dávám test kde nic neni videt.
A zbytecne se plasim.
Prsa me boli a bricho, nikdy jsem nemela bolesti bricha, a je me zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.19 21:07
@Staninka30 píše:
@Tehulinka3 Tak to gratuluji, ja bych si miminko nechala, neuvazuj o tom.
Miminko ie zazrak.
U me to nejde videt, mam dostat menzes ve ctvrtek :(.Zitra koupim test, a uvidime v utery rano, jak dopadne.

Byla bych na děti sama, tak asi potrat bude lepší řešení. A schovám si své poslední miminko pro někoho normálního co si mě bude vážit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.19 21:13
@Staninka30 píše:
@Tehulinka3 Mas krasny testik, kolik za nej chcou.
A mam obavu, aby me holky nenadali, ze sem dávám test kde nic neni videt.
A zbytecne se plasim.
Prsa me boli a bricho, nikdy jsem nemela bolesti bricha, a je me zle.

Děkuju :) test stojí kolem 200kc v lékárně a když si ho uděláš tak tam budeš mít asi +1-2 a Z dušiky tu holky nenadavaji :hug: každý kdo plánuje se tak těší že je tak nedočkavy :) mě je zima, prošla jsem virozou, což bývá na začátku tehu, mám bolest levého vaječníku, mám chuťe a hlad, věcné mám žízeň a chodím čůrat, mam denně bolesti hlavy a denně musím spát odpoledne na 2hodinky:/ mám strašnou unavu. Ale špatně mi vůbec není :) a prsa taky neboli. A přišla jsem o chuť na sex. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10516
29.9.19 21:21

@Tehulinka3 Mam kamaradku, ceka miminjo v prosinci, a chlap se na vykaslal :(, ted.Maji spolu jedno dítko, a i ona bude na to sama. :,(.
Moc ti dekuji za cenu testu, takže myslis ze mam koupit, ten dogitalni lepsi. :*.
Sex nemam chut, taky :(.
Jen dneska v praci jsem malem zvracela, a to se me nestava :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 17:05
@Staninka30 píše:
@Tehulinka3 Mam kamaradku, ceka miminjo v prosinci, a chlap se na vykaslal :(, ted.Maji spolu jedno dítko, a i ona bude na to sama. :,(.
Moc ti dekuji za cenu testu, takže myslis ze mam koupit, ten dogitalni lepsi. :*.
Sex nemam chut, taky :(.
Jen dneska v praci jsem malem zvracela, a to se me nestava :?

Já dneska byla na gynde test pozitivní, hcg z krve pozitivní měla bych být 5+1 ale v děloze nic nevidí. Obava se mimodelozniho. :( to přijdu o vejcovod. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10516
30.9.19 17:45

@Tehulinka3 Ahojky holka ja mam obavu, ze je to pase :zed: i u me :,(, dalsi test neukazal nic.
Bud jsem hodne brzo, testovala.

Paradni, drzim palecky a kdy mas jit na gyndu.Moc ti fandim, neboj mimodelozni to nebude.
Je to jeste hodne brzo, aby neco bylo videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama