TP leden 2020

19
4.12.19 11:22

TP leden 2020

Ahoj, zajímalo by mě kolik se nás sejde s TP v lednu. Pojďme si zkrátit čekání na ledňáčky! :srdce:

Příspěvek upraven 04.12.19 v 11:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5816
4.12.19 11:29

Ahoj, ja mam sice termin na konci prosince, ale to je skoro leden :mrgreen: :mrgreen: a muzu i prenaset no.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
4.12.19 11:36

Ahoj :mavam:, a jak se cítíš? Já mám porod začátkem ledna, ale jak říkáš může to být kdykoliv. Přenášet mě nenechají prý je malý o něco větší :nevim: tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
4.12.19 11:47

@Simba02 ja jsem ve skupine tp prosinec a tam je vetsina holek ted na zacatku a nebo uz maji dokonce mimca doma :mrgreen: tak si rikam, ze tp leden, ze nebudu posledni :mrgreen:

Ja se citim asi jako kazda v poslednim mesici, ale vyraznejsi obtize nastesti nemam :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
4.12.19 12:44
@Simba02 píše:
Ahoj :mavam:, a jak se cítíš? Já mám porod začátkem ledna, ale jak říkáš může to být kdykoliv. Přenášet mě nenechají prý je malý o něco větší :nevim: tak uvidíme.

To mi taky slibovali… prvně ze budeme rádi když nebudeme rodit před 38tt nyní jsem 39tt+6 a stále nic, doktor mi řekl ze i přes větší váhu miminka ho to nezajímá a ať si počkám až to přijde samo… tak budu držet palce ze u Vás jsou normální doktoři a nenechají tě trápit ;-))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
4.12.19 15:28

@Cloui No, taky jsem si říkala, aby si to pak pamatoval co mi řekl :think:. Samozřejmě budu ráda, když tam ještě pobude, ale na nějaké dlouhé přenášení se necítím. Dr. říkal že má o něco větší hlavičku :nevim:. Jsem prvorodička takže ještě vím prd. A kolik váží tvoje mimčo (jaký je odhad)jestli se můžu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
4.12.19 16:31
@Simba02 píše:
@Cloui No, taky jsem si říkala, aby si to pak pamatoval co mi řekl :think:. Samozřejmě budu ráda, když tam ještě pobude, ale na nějaké dlouhé přenášení se necítím. Dr. říkal že má o něco větší hlavičku :nevim:. Jsem prvorodička takže ještě vím prd. A kolik váží tvoje mimčo (jaký je odhad)jestli se můžu zeptat?

To já jsem taky.. já už jedu teda pomalu od toho 38tt na doraz a už bych to měla rada za sebou.. máme okolo 3,9kg odhad z minulého týdne, uvidíme co mi řeknou zítra, přikláním se spis k vyvolání než přenášení, ale každá to vnímáme jinak. ( a ty kila to je děs vám povím 😅 😅)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
4.12.19 21:30

@Cloui
To ti věřím, že bys to chtěla mít už za sebou. I já jsem zvědavá co ti zítra řeknou ;). Já jsem zatím ve 35tt takže zatím se to dá pokud nepočítám, že každá procházka je pro mě nadlidský výkon :lol: ale pohyb je potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.12.19 23:33

Ahoj holky, já mám termín na konci ledna. Ale teda celkem hotová jsem už teď. 17 kg nahoře a obléct si silonky začíná být opravdu nepříjemná fuška, takže i do města jdu v teplácích a nějak neřeším 8) Ale zimní bundu budu muset asi fakt koupit, protože už žádnou nedopnu a třeba dneska byla opravdu kosa. Sice jsem nechtěla už nic kupovat, ale tohle asi ještě přikoupím. Máte už nachystanou tašku do porodnice? A všechno pro mimčo? Asi už jo, že? :dance: Mně ještě chybí vanička a chci si sehnat aniball.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
6.12.19 16:54

@Anyna66 :mavam:
Ahoj, vítej mezi námi. Jsem na tom dost podobně s těmi kg :oops:, ale myslím, že by mohlo být ještě hůř :D. Tašku mám nachystanou. Dneska jsem byla na kontrole a prý se nic nechystá :lol:. Zatím si užívám klid a odpočívám. Jen kdyby se mi líp spalo. Večer je to peklo :roll:. Čekáš první mimčo? Holčička nebo kluk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
7.12.19 14:19

Ahoj všem :-)

Taky čekám a čekám na ledňáčka :srdce: Už aby to bylo, tak moc se těším :-) Jak prožíváte děvčata to těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.12.19 23:26

@Simba02 díky za přivítání :) Jo první, holčičku :srdce: V rodině jsou skoro samí kluci, takže radost veliká. Nejdřív jsem chtěla jen uni výbavičku a uni hadříky, ale stejně mám skoro všechno s nádechem růžové, ono je to tak krásné :lol: I mantinel a věci do postýlky jsem chtěla uni, aby pak byl třeba i pro kluka do budoucna…a prd, růžová sem růžová tam, v kombinaci s šedou je to fakt krása.
@Marieb83 já to popravdě úúplně nějak extra emočně neprožívám, kamarádka mi říkala, ať s malou už mluvím a tvořím si kontakt, ale mně to prostě nejde. Břicho si hladím a sem tam ji oslovím, ale že bych si s ní vykládala to ne. Na porod se těším, bude to určitě bomba zážitek, i když třeba bolestivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.12.19 10:00

@Anyna66: Já budu rodit tedy po druhé..ale..:-) po patnácti letech 8o. Tak jsem jako prvnička :lol: Navíc první porod byl vyvolávaný, mám i pocit, že jsi nic kloudně nepamatuji.. nevím jsem z toho nějaká..noo jako prvnička :lol: A hlavně jak jsem teď starší, mám pocit, že vše strašně prožívám.. jsem nepříjemná už sama sobě :-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.12.19 07:16

@Anyna66 tak u nás je to přesně obráceně samé holčičky a my budeme mít kluka :srdce:. Příjemné zpestření :). Příjde mi, že věciček pro holčičky je víc než pro kluky… Musím se přeorientovat na klučičí. To je pro mě takový trošku neprobádaný svět :lol:. A porod po 15 letech…to jsi asi vážně znovu prvorodička :oops:. To jsi dobrá, že jsi do toho šla ;) omládneš a ještě si užiješ mateřství a malou :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
10.12.19 07:19

Teď jsem splácela dva příspěvky dohromady :zed: tak doufám, že si to každá přeberete :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama