Nechat si dítě, nebo ne?

Anonymní
4.12.19 11:17

Nechat si dítě nebo ne

Mám dvě děti s bývalým manželem. Teď čekám neplánovaně třetí s milencem. Ochranu sme žádnou nepoužívali, tvrdil že je neplodný. Milenec dítě ale nechce, prý na něj ani nebude platit a ani se o něj zajímat. Je to vysoce postavený muž, ředitel nadnárodní firmy. Děti žádné nemá. Jako člověk pro mě skončil, ale nevím, jestli si dítě nechat. Snad bych to sama zvládla, ale nebylo by to jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

587
4.12.19 11:19

Tak jestli měl důvod si myslet, že je neplodný, tak teď asi trochu pochybuje o otcovství, ne?
Nikdo nemá k celé situaci víc informací než ty, nejlepší radu si dáš sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
4.12.19 11:29

...

Dítě si nech, panáčka pěkně zkásni. Jak jako nebude platit? To mu nařídí soud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2175
4.12.19 11:37
@Anonymní píše:
Mám dvě děti s bývalým manželem. Teď čekám neplánovaně třetí s milencem. Ochranu sme žádnou nepoužívali, tvrdil že je neplodný. Milenec dítě ale nechce, prý na něj ani nebude platit a ani se o něj zajímat. Je to vysoce postavený muž, ředitel nadnárodní firmy. Děti žádné nemá. Jako člověk pro mě skončil, ale nevím, jestli si dítě nechat. Snad bych to sama zvládla, ale nebylo by to jednoduché.

Platit bude muset pan reditel :mrgreen: :mrgreen: na potrat bych nesla. A pana reditele bych vymackla jak citron to by jeste koukal :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
4.12.19 11:40

Tak platit alimenty mu nařídí soud, otcovství v případě pochybností potvrdí test otcovství. Jak jako nebude platit? Užívá si, ještě tvrdí, že je neplodný a pak prý nebude platit. Já bych na potrat nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
4.12.19 11:43

Tak ono je to i tvoje blbost, ze ses nechranila, at tvrdil co chtel. Ja bych si dite s milencem nenechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2462
4.12.19 11:45

Zajímat se nemusí, ale platit ano - je-li skutečně otcem a pokud ti tvoje hrdost nebude bránit se s ním kvůli tomu soudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5609
4.12.19 11:46

Nesla bych. A myslim si, ze o neplodnosti kecal, aby si uzil. Ve vsi slusnosti, bych ho dala k soudu o alimenty a za lzi (vtip).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 11:48

Tak pokud si myslel, že je neplodný tak si asi myslí, že není jeho. Pokud jeho je a to víš jen ty tak platit bude. Půjde všechno přes soud a platit bude na dítě a do 2 let dítěte i na tebe. Je to na tobě. Budeš mít tři děti a budeš na ně asi sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
4.12.19 11:52

Za nezodpovednost se plati holka.dite bych si nenechala s milencem a sla na potrat.mas 2 deti a treti by te mohlo zruinovat a co reknes tem dvoum detem? jsem nezodpovedna a budeme mit levobocka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7712
4.12.19 11:53

Těžko říct. Záleží na tom, jak jsi na tom finančně a na spoustě dalších věcí. Já bych dítě bez partnera mít nechtěla, ale ani si nedovedu představit jít na potrat. Fakt neporadím. Jen přeji dobré rozhodování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
4.12.19 14:01

Já bych nikdy na potrat nešla - nejen, že je to pro mě nepřípustné, ale nikdy nevíš, jaké z toho budeš mít problémy ty (postabortivní syndrom,…). A platit bude, dokonce pokud má dobré postavení i hodně (dle zákona má dítě právo mít takový standard, jaký má rodič). :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama