TP říjen 2016 Ostrava

7
10.3.16 20:41

TP říjen 2016 Ostrava

Ahojky holky jsem v 9 týdnů po skoro 4 letem snažení o mimco. :) Do ledna jsem chodila tak 3× týdne cvičit což jsem musela omezit nebo spis mi bylo doporučeno najít něco klidnějšího :roll: a tak mě napadlo jestli tady není někdo kdo je na tom s mimcem a TP stejně a mohl mi něco doporučit popř. se ke mě přidat. A nejen v cvičení ale třeba i pokecat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1318
11.3.16 00:54

Ahoj, jsem taky z Ov, kde chodíš v těhu cvičit? :-) jsem v 8tt chodím do posilovny, ale jen „chodit“ na páse a lehké cviky ať mám nějaký pohyb a neskončím jak koule :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
11.3.16 20:35

Ahoj no právě že v tehu sem ještě nebyla a mam abstak :dance: :lol: tak zjistuji co a jak by se dalo. Chodila sem na vedené hodiny jako Piloxing, Deep Work, DrumUp, Zumbu ale je to vše makacka která mi nebyla doporučená… taaak co by jsme vymyslely? :roll: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
13.3.16 10:31

:D já chodím do posilovny chodit na páse „svižnější chuzi“, na elipticalu taky pomaleji, no taky mám obavy, ještě jsem viděla na youtube cvičení pro těhotné. Z toho co jsi psala znám jen zumbu :D. Ze které části ov jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.3.16 22:19

Jj zumba je hold nejznámější :D každopádně u ostatních je zapojeno hodně břicho tudíž smůla… :( :,( jsem z Nové Bělé ale jsem mobilní takže nemám problém kdekoliv dojet. Každopádně posilce jsem nějak nikdy nepropadla ale chtěla bych zkusit jógu pro těhotné pridala by ses? ;) chodila sem na power jógu a byla super tak snad Bude I ta… slyšela sem ze je dobra jen nevím kam jít zkusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
14.3.16 22:48

Taky bych chtěla zkusit jogu pro těhotne :D holt s břichem v posilovně v pokročilejším stadiu už bych se citila blbě, ja u prvního těhu přibrala 35 kg ale naštěstí to šlo do pár měsícu pryč :D, tak si to chci tentokrát trochu pohlídat :D. Taky mám auto, takže není problém pro mne někde dojet, víš o nějaké joze pro těhu? v okolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.3.16 06:42

No já měla první rizikovou a kila šly ze začátku spíše dolů než nahoru takže sem v konečně fázi měla asi 15kg navíc. Za to teď jsem v poho tedy díky za to jen tím ze mam sedačku práci a 3mesice skoro zaden pohyb mám z toho obavy 8o hele tak já zkusím něco po hledat a dam vědět :roll: nebo kdyby si na něco narazila tak písní :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.3.16 07:47

Hele koukni na centrum lotos já ještě psala od ségry švagrová taky někde chodila tak zjistím kde a jaké to tam bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
20.3.16 22:24

@Malinka77 ahoj nevšimla jsem si, že jsi tady psala. Zrovna jsem ti chtěla napsat at se koukneš na centrum lotos :D asi jedine co jsem našla na netu v ostravě. Tak fajn určitě napiš ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.3.16 11:08

Ahojky nooo taky tady nejsem nonstop. Jestli jsi na fb tak písní jak te tam najdu a mužem si pisnout tam. Na mesengeru jsem porad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
3.4.16 11:39

@Malinka77 napsala jsem ti fo zpráv mé fb jméno ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat