Trable s bývalkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 08:39
trable s byvalkou..

Zdravím všechny vespolek, nevím jak začít tak to nějak sesumiruju.. :-) jsem s ex rozejitý cca 6 let, rozchod v pohodě, v klidu, dohodli jsme se na alimentech 3500 měsíčně, já platil, plus veškeré oblečení, školka atd platil taky. byl jsem sám, jednu dobu se staral o malou rok uplně sám. Pak jsem se strídali po týdnu. to taky fungovalo. Před rokem jsem si našel přítelkyni a začlo peklo…nebudu vše rozepisovat, ale manipulace malé atd atd, jsme tak daleko že malá semnou moc být nechce, mám ji mívat jednou za 14dní na víkend. s přítelkyní se stěhujeme k sobě a chceme se vzít. ex vyhrožuje soudem že bude chtít 5000 měsíčně plus abych se podílel na dluzích které si nasekala za našeho vztahu. moje mzda je 15tis. pokud se s přítelkyní vezmeme, bude se přihližet i k jejímu platu? jde nám o to aby jsme pak te potvořenemuseli platit 10tis měsičně.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 6927 příspěvků 28.07.19 08:51

@Emicinek Tak pokud jsi do tedˇplatil 3500 + platil školku atd, tak snad nebude problém platit víc ne? Ty peníze posíláš na své dítě, to ti vadí? Ex byla manželka? Pokud ano, tak její dluhy z doby manželství, jsou bohužel i tvoje.

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 08:54

@arinecka ne nebyla manželka, měl jsem jinou práci, jiné příjmy. Víceméně blbý a vždy připravený zařídit, udělat, zaplatit. Teď když chci svůj život je zle.

mobilishky
Kelišová 6753 příspěvků 28.07.19 09:29

Bohužel neporadím, protože nevím, jestli by se řešil i příjem nové partnerky/manželky. Ale neodpustím si poznámku k ex, která je Teda mrcha vypočítává a to jí tu neocernujes. Je mi líto tech děti, protože co jsou některé matky schopné udělat jen kvůli závisti nebo pomstě je opravdu šílený. Držím palce a přeji, ať si to nějak sedne ;)

Uživatel je onlineNetopýr1
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 28.07.19 09:30

@arinecka tak z patnácti tisíc jsou pět tisíc alimenty celkem dost, to v životě nemůže vysoudit. Bych tě chtěla vidět, s takovou výplatou dávat pět tisíc na dítě. Pokud dítě chodí do školky, tak ona může pracovat. Já myslím, že se podílí a stará dost. Na tento plat je výše alimentů na skolkove dítě tak 2500.

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 09:31

@mobilishky všechno bylo v klidu dokud jsem fungoval jak chtěla a byl sám… Teď chci nový život a to Teda neeee…

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 28.07.19 09:32

Pokud jste nebyli manzele, tak pokud jste ji neco nepodepisoval (spoludluznik, ruceni apod.) tak jeji dluhy jsou pouze jeji.

Prijmy vasi budouci manzelky se do alimentu nepocitaji, spis kdyz budete mit s ni dalsiho potomka, ona bude na rodicaku. Tak budete mit vic vyzivovacich povinosti a pri platu 15tis nemusi dostat ani to co ted dostava.

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 09:32

@Netopýr1 malá už má 1 třídu za sebou… Tady jde o to že někoho mám a ziju svůj život… O to zničit me

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 99 inzerátů 28.07.19 09:32

@Emicinek ted jsem četla o mediatorech, možná by Vám to pomohlo… Citové manipulace s dítětem, to je zlo… Co jí navrhnout střídovou péči?

Řekla bych, že každý soudce přihlíží k nové manželce rozdílně nicméně pokud vydělá třeba 100 tisíc měsíčně, tak se tvůj životní standard prostě dost zvedne… ;)

vokishka
Neúnavná pisatelka 15566 příspěvků 28.07.19 09:36

Ale zajímalo by mě, co děláš. Jsi mladý, to si fakt nemůžeš najít lepší práci?

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 09:36

@welovefashion stridavka byla… Zatrhla protože si myslela že se rozejdu… Víceméně používá na vše malou a ono najednou nic nefunguje…

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 09:43

@vokishka mladý…je mi 40.. :think:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15566 příspěvků 28.07.19 09:51
@Emicinek píše:

to jsi mladý. Proč nemáš lepší práci? Neříkej, že v tomhle období bys nenašel. To i v mekáči mají víc.

Janli
Extra třída :D 10113 příspěvků 28.07.19 09:52
@Emicinek píše:

Předně změň práci. Vydělávat ve čtyřiceti patnáctku měsíčně, to je fakt málo. Jinak dej návrh na střídavou péči a při svým platu budeš možná i bez alimentů a pokud se tak staráš, tak to nejspíš projde.

Emicinek
Povídálka 15 příspěvků 28.07.19 09:53

@vokishka protože mě ta práce baví, a i s ti co platím vycházím, a jinou práci jen proto abych zvedl standart ex? postavené na hlavu ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama