Trable s kyčlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 14.08.18 09:26
Trable s kyčlí

Má někdo stejný problém? V létě mě docela dost bolí kyčel. Mám to už několikáté léto, u Dr. jsem nebyla. Divný je, že je to vždycky jenom jedna - pravá. Jakmile léto odezví, odezví i bolest. Má to někdo podobně? Nechci hned plašit s DR. Děkuji.

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3206 příspěvků 14.08.18 09:38

Nepřetěžuješ nějakým způsobem tu jednu stranu (nošení dítěte, skolioza - nesymetrické postavení těla…)? Mám to podobně - zlepšilo se to, od té doby, co cvičím pilates. Ale tam tak trochu nehraje, proč to bolí jen v létě..

Hamouzka
Kecalka 117 příspěvků 14.08.18 09:45

@Popokatepetla nepřetěžuju. Nikdy jsem ten problém neměla. Děti už nenosím. A bolí to fakt jen v létě a jen ta pravá. A rozhodně nejsem ani žádný sportovec, spíš pecivál :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >