Trable ve vztahu - řešení?

Anonymní
12.6.13 18:40

Trable ve vztahu - řešení???

Hned na začátek se omlouvám, že píši jako anonym, ale mám zde dost známých a nerada, aby se tohle dostalo ven :(

Jsem 3 roky s přítelem a teď máme krásného 11 měsíčního chlapečka, kterého nadevš milujeme.
Problém ale vzniká na straně našeho vztahu s přítelem.
Nelíbáme se, nehladíme se, nic pěkného mi neřekne a ani kytku nedá. Kdysi to bylo jiné, ale co se narodil syn, tak se to změnilo. Já jsem mazlící se tvor, který chce a potřebuje vědět že ho někdo miluje a má se ke komu přitulit.
Jenže jakmile přítele pohladím, hned že ho to lechtá a je mu to nepříjemné. Nelíbá mě, jelikož ho to vzrušuje, a já prostě na sex nemám chuť (mám pocit, že po porodu jsem frigidní - ale aspoň jednou týdně se přemůžu).
Pusu dostanu tak jednou denně, max. dvatkrát.
Když se syn narodil, ani kytku mi nedonesl. Neříkám, že je zlý, ale asi není tak citově založený jako já, nebo si to jinak neumím vysvětlit.
Bohužel jsem potkala někoho, kdo mi je na mě moc hodný, říká a píše mi krásné věci, políbí mě, obejme a mě hrozně naplňuje.
Na sex sním také nemám chuť a ani to nemám v plánu. To by bylo už i na mě moc. Ten „klučina“ o tom ví, že ho vlastně nemám na sex, ale na takové to pomazlení a obejmutí.
Problém je v tom, že mi s ním je dobře, a nemůžu myslet na nic jiného než na něj. Známe se dlouho, a tohle „naplňování“ provozujeme cca měsíc, a z toho jsme se viděli 4×.
Vlastně nečekám nějakou pochvalu, ani nechci číst něco, jak jsem hrozná matka a pod.
Zajímá mě spíš, jestli někdo máte s tímto zkušenost a zda se to vyřešit tak, aby jsme byly šťastná rodina, já + můj přítel a syn!!!
Jinak s přítelem jsem tu něhu apod. řešila…Odpověď stále stejná - vzrušuje mě to, proto to nedělám.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.6.13 18:49

Kym Ta bude naplnovat ten druhy, tak sa priatel nezavdaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
12.6.13 19:19
@Bábi Zlopočasná píše:

Asi tak. Zezačátku to bylo hezký, ale jakmile jsi zmínila pana „dokonalého“, něco mi tu nehraje. Zkus se zamyslet, jestli děláš vůči příteli vše co předtím a jestli si to spíš nekompenzuješ někde jinde. Máte malý dítě, chcete spolu asi být, nejspíš vám to nějakým způsobem klapalo. Tak proč do toho sakra taháš někoho dalšího.

• Citovat
  • Nahlásit
2948
12.6.13 19:24

Promin, ale chyba neni v nem, ale v tobe podle meho nazoru.
On ti rekl, proc to nedela. Ty si predevsim musis uvedomit, ze jste rodina a ze problemy se musi resit.
Taky jsem nemela chut na sex, taky jsem hledala jinde pohlazeni a takove, ale vse jsem si v hlave urovnala a ted se budu vdavat. Uz jen kvuli male jsem si musela uvedomit a zmenit se!! Ted me sex bavi. A co mi k tomu i pomohlo a nesmejte se knizka 50odstinu sedi :-D tam jsem ji zavidela, tak jsem zas na sex zacala myslet a funguje to :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
12.6.13 20:13

Jen tak mimochodem, tobě chybí to mazlení a tak sis našla náhradního, jemu chybí sex, jak by se ti líbilo, kdyby si taky jen tak našel náhradu? nechce se mazlit, protože ho to vzrušuje a ty sex nechceš, takže se nemazlí… hledala bych nějaký kompromis ve vztahu a ne bokem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
12.6.13 20:37
@Bábi Zlopočasná píše:
:potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat