Trampolína 244cm-vejdou se 2děti?

120
15.7.10 23:22

Trampolína 244cm-vejdou se 2děti?

Ahoj,
zvažujeme koupit dětem trampolínu,ale nemáme moc velkou zahradu.Uvažujeme o průměru 244cm,max. 3m.Máte doma někdo tu 244cm,mohou v ní skákat 2děti naráz.Ač se to snažím na zahradě nějak vyměřit tohle si úplně představit neumím.A kde jste nakupovali? Uvažuji o MasterJump.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
15.7.10 23:52

Ahoj,
tak my máme tu 3m. Dětí se tam vejde hodně, ale já to nemám ráda. Slyšela jsem o dost úrazech, kdy do sebe skákající děti narazily hlavou a byl z toho otřes mozku.
Jo a rozhodně bych doporučovala tu se sítí.
Takže se snažím, aby jedno dítě skákalo uprostřed a další jen sedí kolem.
To se týká ale jen návštěv, jinak mám holky jen dvě a ty chodí každá zvlášť.
Kupovala jsem loni v Hervisu.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
16.7.10 08:05

Tak na tuto velikost se dvě děti vejdou, to se vejdou i na dvoumetrovou, ale pokud budou skákat divočeji, tak je lepší, aby tam bylo jen jedno, ono udržet stabilitu a ještě se koukat, abych nenarazil do sourozence…

My máme třímetrovou, děti tam pouštím po dvou, pokud všichni, tak se mnou, abych tam byla s nima a pohlídala si je. Co se návštěv týká, tak max. po dvou hlavně u starších dětí.
A rozhodně se sítí :mrgreen:
Kupovala jsem přes Aukro od sommerstore…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
16.7.10 08:33

Ahoj, opravdu bojujeme s místem, ale trampolínu bychom chtěli. Máme děti 3 a 6 let, které na trampolíně zatím jen poskakují a běhají,ale je mi jasné, že až budou větší tak by tam dělali kde co :-) .Jde mi o to, aby na tu trampolínu mohli chodit oba teď když bude nová a tzv. v kurzu :-) , protože střídání bude boj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3470
16.7.10 09:11

Švagrová si pro dvě děti pořídila tu dvoumetrovou a stačí jim - věk 5 a 3 roky, tak by to mohlo stačit i pro vás :mrgreen:
Já jsem to brala tak, aby každé dítě mělo metr, máme tři, takže třímetrová a je fakt velká! Taky musíte počítat s výškou sítě a rovným podkladem, jestli bojujete s místem, jděte do té dvoumetrové :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
16.7.10 09:21

Je fakt, že když jsem uviděla tu naši postavenou, tak jsem se zhrozila, co je to za obra. Člověk si ale zvykne na všechno, tak už mi to ani nepřijde.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
16.7.10 09:22

My máme 2,44 se sítí a z Hervisu a pro dvě děti, 3 a 4 roky, úplně stačí. I pro tři, ale nesmí být nikdo výrazně starší a těžší, aby jim v tom nenadělal zmatek, ti naši „tříročci“ to ještě moc nerozhoupou. Pro větší děti, 6 a víc, by asi pak už byla lepší větší, pruží to totiž opravdu hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.7.10 12:57

Ahoj taky máme pro dvě děti tu 2,4. Pro dvě stačí určitě a i když tam je ještě jedno či dvě další děti, které nejsou extra divoké. (ale jedná se o malé děti:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama