Trapas při sexu

101
26.1.16 12:38

trapas při sexu

Holky máte nějakou historku k zasmání nebo něco co jste zkoušeli a už nebudete?

Bylo mi 27 a na baboo jsem se seznámila s klukem 21 voják, takovej příjemnej týpek. Je fakt, že jsem si říkala co budu s takovým tintítkem v posteli dělat. Nicméně mi to nedalo a na druhým rande jsme si to rozdali. Předehra super, výbava nadprůměrná, ale ten sex… Musela jsem ho uprostřed soulože zastavit a říct mu ať se nezlobí, ale že takhle ne. Přišla jsem si jako samice králíka co do ní buší králík a cíl v nedohlednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.1.16 12:48

Ja anonymne :mrgreen: Pri oralnim sexu. Uz uz jsem se blizila k orgasmu a zacalo se mi chtit prdet. Tak jsem scvakla pulky ze to zvladnu udrzet hlavne at se udelam! Chlap rozvasneny me lizal o 106 a hadejte co se stalo kdyz na me ten orgasmus prisel! :zed: Prdla jsem mu primo do tvare :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1375
26.1.16 12:48

To jsi teda dobrá ******* a ještě se tím tady chlubíš. Jako trapas při sexu mi to nepřipadá, spíš jako vyjádření lehké a ne moc inteligentní dívky.

edit admin: nevhodný výraz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.1.16 12:50
@Anonymní píše:
Ja anonymne :mrgreen: Pri oralnim sexu. Uz uz jsem se blizila k orgasmu a zacalo se mi chtit prdet. Tak jsem scvakla pulky ze to zvladnu udrzet hlavne at se udelam! Chlap rozvasneny me lizal o 106 a hadejte co se stalo kdyz na me ten orgasmus prisel! :zed: Prdla jsem mu primo do tvare :oops: :mrgreen:

Tak tohle už je teda pěkný trapas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17520
26.1.16 12:52

@anluy

a cos cekala, seznamis se na netu za ucelem sexu a cekas nejakou romantiku? 8o
doporucuju z jahody spadnout na zem… :roll: Souhlas se Samanthou - s rajdou to vyjadrila nejlepe :palec:, i kdyz s jejim nickem mne to fakt pobavilo :potlesk:

Anonymni a to prdnuti? No to je nechutny, byt tim chlapem, tak ti na ni rovnou hodim savli a svuj oblicej bych k tobe od pasu nize nepriblizila :poblion:

Příspěvek upraven 26.01.16 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
26.1.16 12:52
@Samantha9 píše:
To jsi teda dobrá rajda a ještě se tím tady chlubíš. Jako trapas při sexu mi to nepřipadá, spíš jako vyjádření lehké a ne moc inteligentní dívky.

Souhlasím. Ale tvůj komentář o lehké dívce vyznívá vtipně s profilovkou Samanthy :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.1.16 12:54
@Terina89 píše:
Souhlasím. Ale tvůj komentář o lehké dívce vyznívá vtipně s profilovkou Samanthy :mrgreen: :mrgreen:

No to je pravda, to mě nenapadlo :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
26.1.16 12:55
@Terina89 píše:
Souhlasím. Ale tvůj komentář o lehké dívce vyznívá vtipně s profilovkou Samanthy :mrgreen: :mrgreen:

lol, to jo:D ale pridavam se k nazoru, ze to neni trapas, ale ostuda. lol a pak ze se siri pohlavni choroby jak nikdy predtim:D a trapas? ja nejak zadny nepamatuju..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 12:56

Me se to teda nestalo ale kamaradce při analnim sexu.. Nebyla před tím na velké a když ho vyndal tak ho mel od toho :oops: Kámoška prý ruda až kde.

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.16 12:58
@Anonymní píše:
Me se to teda nestalo ale kamaradce při analnim sexu.. Nebyla před tím na velké a když ho vyndal tak ho mel od toho :oops: Kámoška prý ruda až kde.

Drsný 8o takové praktiky bez předešlé očisty :think: brrrrr no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.1.16 12:59
@Anonymní píše:
Me se to teda nestalo ale kamaradce při analnim sexu.. Nebyla před tím na velké a když ho vyndal tak ho mel od toho :oops: Kámoška prý ruda až kde.

njn, tak to dopadá, když ho někdo strká tam, kam nemá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16775
26.1.16 12:59

Jednou mi jeden pritel, kdyz nam bylo nact v zapalu vzruseni mnul furt zebra :roll: tak jsem mu ruky dala o 10 cm vys :mrgreen: :mrgreen: ty myslenkovy pochody ale u toho byly desny :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.16 13:00

@Míša2014 to prave prý bylo uplne necekane a myslím ze dokonce i anal prvne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7385
26.1.16 13:00
@misi11 píše:
Jednou mi jeden pritel, kdyz nam bylo nact v zapalu vzruseni mnul furt zebra :roll: tak jsem mu ruky dala o 10 cm vys :mrgreen: :mrgreen: ty myslenkovy pochody ale u toho byly desny :mrgreen: :mrgreen:

omg:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
26.1.16 13:01
@Anonymní píše:
@Míša2014 to prave prý bylo uplne necekane a myslím ze dokonce i anal prvne :nevim:

tak to asi i naposled :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama