Trapas u rodiny přítele

Anonymní
12.3.20 22:00

Trapas u rodiny přítele

Hezký večer, včera se nám s přítelem stal strašný trapas. Byli jsme u něho doma sami a měli jsme sex, v tom se domů vrátil nečekaně dříve z práce otčím mého kluka, společně s jeho malým bráchou. Měli přijít až ve čtyři, ale přišli už ve dvě. Vždycky jsme se buď zamykali v pokoji nebo dávali klíč do zámku. Tentokrát jsme to podcenili. Jeden brácha byl u kamaráda, tam ho pustil přítel, protože jsme ho měli na starosti, bylo domluveno, že přijde až také kolem 4, druhý ve školce a rodiče v práci. Vůbec nás nenapadlo, že by se někdo vrátil dříve a snad poprvé od začátku vztahu jsme si to nijak nepojistili. Načapali nás v koupelně, malý chtěl čůrat a hned z venku vběhl do koupelny. Vůbec jsme neslyšeli, že by odemykali, nic. Vyrušilo nás až slovo jezisikiriste. Pak vzal táta malého pryč z koupelny, odehrálo se to strašně rychle. Pak mi přítel donesl oblečení z pokoje a já vypadla. Pořád na to musím myslet, cítím se trapně. Zítra tam mám přespat, protože jdeme k mému spolužákovi domu na oslavu narozenin a mě pak už nic nejede domu. Přijde mi to ale trapný. Vůbec se mi tam nechce a nevím jak se mám chovat. Jestli se mám třeba omluvit nebo tak. Přítel mi dnes říkal, že se nemusím bát, že to táta vzal v pohodě, jen říkal, že si musíme dávat pozor, že tam nebydlí sám a tak. No prej se tomu na konec zasmál, ale stejně mi to přijde hrozně trapný. Co by jste dělali vy? Mám se třeba omluvit nebo to neřešit či tam raději teď vůbec nechodit? Dnes přítel hlídal oba mladší bráchy, já měla s ním, ale raději jsem tam nešla a nevím jestli je dobrý tam teď chodit. Ach jo, tohle se nemělo stát :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

735
12.3.20 22:05

To časem přejde.. všichni máme podobné trapasy za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
12.3.20 22:07
@Anonymní píše:
Hezký večer, včera se nám s přítelem stal strašný trapas. Byli jsme u něho doma sami a měli jsme sex, v tom se domů vrátil nečekaně dříve z práce otčím mého kluka, společně s jeho malým bráchou. Měli přijít až ve čtyři, ale přišli už ve dvě. Vždycky jsme se buď zamykali v pokoji nebo dávali klíč do zámku. Tentokrát jsme to podcenili. Jeden brácha byl u kamaráda, tam ho pustil přítel, protože jsme ho měli na starosti, bylo domluveno, že přijde až také kolem 4, druhý ve školce a rodiče v práci. Vůbec nás nenapadlo, že by se někdo vrátil dříve a snad poprvé od začátku vztahu jsme si to nijak nepojistili. Načapali nás v koupelně, malý chtěl čůrat a hned z venku vběhl do koupelny. Vůbec jsme neslyšeli, že by odemykali, nic. Vyrušilo nás až slovo jezisikiriste. Pak vzal táta malého pryč z koupelny, odehrálo se to strašně rychle. Pak mi přítel donesl oblečení z pokoje a já vypadla. Pořád na to musím myslet, cítím se trapně. Zítra tam mám přespat, protože jdeme k mému spolužákovi domu na oslavu narozenin a mě pak už nic nejede domu. Přijde mi to ale trapný. Vůbec se mi tam nechce a nevím jak se mám chovat. Jestli se mám třeba omluvit nebo tak. Přítel mi dnes říkal, že se nemusím bát, že to táta vzal v pohodě, jen říkal, že si musíme dávat pozor, že tam nebydlí sám a tak. No prej se tomu na konec zasmál, ale stejně mi to přijde hrozně trapný. Co by jste dělali vy? Mám se třeba omluvit nebo to neřešit či tam raději teď vůbec nechodit? Dnes přítel hlídal oba mladší bráchy, já měla s ním, ale raději jsem tam nešla a nevím jestli je dobrý tam teď chodit. Ach jo, tohle se nemělo stát :zed:

Vždyť to není nic nenormálního prosím Tě. Tohle musí každý normální člověk hodit za hlavu a rodiče si určitě nemyslí, že držíte celibát.
Dokážu si představit mnohem nepříjemnější trapasy… V klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15165
12.3.20 22:09

Presla bych to v klidu, stane se no. Uz bych o tom nezačínala, akorat privedes vsechny kolem do rozpaků znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1813
12.3.20 22:10

Tak ja osobně radši takovéhle věci prostě uzavírám, aby dotčené strany měly klid. Zmínila bych to při vhodné příležitosti, neco jako ježíš, to byl trapas, nějak to zmínit, uzavřít, vic nerozebirat. Neuměla a nechtela bych to nechat viset ve vzduchu, i když se nic hrozneho nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
12.3.20 22:29

To se stává. Musíš to brát s humorem.
Před rodinou o tom zbytečně nemluvit. Za pár let se tomu zasměješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12000
12.3.20 22:40

No stane se. Bude to trochu trapné. Neumřeš na to. Normálně tam jdi. Mluvit o tom je zcela zbytečné. Alespoň si to zamykání budete chvíli hlídat a bratříček se naučí klepat :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.20 22:46

A ted si vem, ze se Ti stane to, ze sice uz skoncite, ale ste stale nazi ve spolecnem pokoji (dvouluzak) a katolicka spolubydla a panna prijde driv na pokoj…

• Nahlásit
  • Citovat
511
12.3.20 22:47

Trapas to je jen pro tebe. Pro ostatní to bude jen veselá historka, co vždycky přijde na přetřes při rodinných slezinách… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4382
12.3.20 22:47

Tak urcite na tom neni co rozebirat ani resit. Mozna jsi uz slysela nekdy prislovi o exkrementu ve kterem se nema smysl stourat. Tak se tim zacni ridit. Maximalne se muze omluvit pritel svemu otcimovi, pokud to tak nahodou citi. A ty mas aspon ponauceni, zarid si priste pri sexovani soukromi, treba zamcenim mistnosti pokud nemas potrebu exhibovat pred detmi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
994
12.3.20 23:03

No já jsem se teď v duchu vrátila do mládí :lol:
Jednou nám takhle vlítl do pokoje mého ex přítele jeho táta s výkřikem - nevíš jak hrála dneska Sparta? :mrgreen:
Dnes se tomu už jen zasměju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
12.3.20 23:04
@Anonymní píše:
Hezký večer, včera se nám s přítelem stal strašný trapas. Byli jsme u něho doma sami a měli jsme sex, v tom se domů vrátil nečekaně dříve z práce otčím mého kluka, společně s jeho malým bráchou. Měli přijít až ve čtyři, ale přišli už ve dvě. Vždycky jsme se buď zamykali v pokoji nebo dávali klíč do zámku. Tentokrát jsme to podcenili. Jeden brácha byl u kamaráda, tam ho pustil přítel, protože jsme ho měli na starosti, bylo domluveno, že přijde až také kolem 4, druhý ve školce a rodiče v práci. Vůbec nás nenapadlo, že by se někdo vrátil dříve a snad poprvé od začátku vztahu jsme si to nijak nepojistili. Načapali nás v koupelně, malý chtěl čůrat a hned z venku vběhl do koupelny. Vůbec jsme neslyšeli, že by odemykali, nic. Vyrušilo nás až slovo jezisikiriste. Pak vzal táta malého pryč z koupelny, odehrálo se to strašně rychle. Pak mi přítel donesl oblečení z pokoje a já vypadla. Pořád na to musím myslet, cítím se trapně. Zítra tam mám přespat, protože jdeme k mému spolužákovi domu na oslavu narozenin a mě pak už nic nejede domu. Přijde mi to ale trapný. Vůbec se mi tam nechce a nevím jak se mám chovat. Jestli se mám třeba omluvit nebo tak. Přítel mi dnes říkal, že se nemusím bát, že to táta vzal v pohodě, jen říkal, že si musíme dávat pozor, že tam nebydlí sám a tak. No prej se tomu na konec zasmál, ale stejně mi to přijde hrozně trapný. Co by jste dělali vy? Mám se třeba omluvit nebo to neřešit či tam raději teď vůbec nechodit? Dnes přítel hlídal oba mladší bráchy, já měla s ním, ale raději jsem tam nešla a nevím jestli je dobrý tam teď chodit. Ach jo, tohle se nemělo stát :zed:

Taky se mi to stalo, téměř totožná situace. Byla jsem z toho špatná asi dva dny, ale ok, přešlo to, však otčím je dospělý a myslím, že kdyby jsi se mu omluvila, tak mu to asi nebude příjemný to řešit. Nech to být :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
731
12.3.20 23:06

To se přejde a bude to jen veselá vzpomínka.:thumbsup: klidně tam jdi. Táta je s tom v pohode myslím ze to hlavu neutrhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 12:40

Díky za podporu, mě to přišlo strašně hrozný, je super, že v tom nejsem sama, no snad máte pravdu a jednou se tomu zasměju. No hlavně, že se to nedozvěděli naši, ti by to s takovým klidem nebrali, to by byl tyatr.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.3.20 19:57
@Anonymní píše:
Díky za podporu, mě to přišlo strašně hrozný, je super, že v tom nejsem sama, no snad máte pravdu a jednou se tomu zasměju. No hlavně, že se to nedozvěděli naši, ti by to s takovým klidem nebrali, to by byl tyatr.

Moje nejtrapnější story:
Kdysi dávno, s exexpritelem… Přišli jsme s přítelem v noci k němu domů z kalby a že si dáme potichoučku „rychlovku“.
Rodiče spali, hluboká půlnoc…
No, zřejmě jsme zas tak potichoučku nebyli, protože se za chvíli objevil v pokoji přítelův velestarostlivý otec a prej:
„Tomášku, je ti špatněěě…?“
8o :oops: ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama