Trávicí problémy

Anonymní
3.5.20 03:47

Trávicí problémy

Dobrý den, celý týden mám divné pocity v břiše předevčírem jsem snědla týden starý ananas v noci jsem zvracela a měla trochu průjem ráno jsem měla žalude jak na vodě.. Bohužel opět ve 3hod. Ráno mám pocit na zvracení a bublání v břiše.. Taky mám strach abych nebyla těhotná už to budou 3 měsíce co beruv HA ale bohužel já tele první měsíc to brala špatně druhý měsíc už dobře a teď budu dobýrat třetí platíčko.. Před dvouma týdnama jsem s přitelem měla pohlavní vstyk bez kondomu ale neudělal se do mě.. Mám už strach co by to mohlo být

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
3.5.20 03:54

Ahoj, mozna ti je jen zle z toho ananasu..
Pro jistotu bych udelala test at si v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 03:56

Jsem z toho docela na nervy abych nebyla v tom protoze ty křeče v žaludku a tak jsou divné

• Citovat
  • Nahlásit
122
3.5.20 04:02

Nebud na nervy..Udelala bych test a uvidis na cem jsi..Ty krece muzou byt z cehokoliv, nejen tehotenstvi :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 04:07

Teď ještě mě napadlo jestli třeba ta antikoncepce mi možná nesedí zvracela jsem a byla to jen žlutá tekutina

• Citovat
  • Nahlásit
11077
3.5.20 07:33

Křeče v žaludku, střevech a průjem nejsou příznak těhotenství :zed: a už vůbec nemůžeš teď otěhotnět proto, že jsi antikoncepci brala špatně první měsíc. Buď byl ten ananas zkažený, nebo jsi někde chytla obyčejnou střevní virozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
3.5.20 08:52

Dej si hladovku, pij vodu a nebo hořký čaj, láduj do sebe živočišné uhlí metodou uhelná sloj (tedy co nejvíc) a počkej do zítřka. pokud ti pořád bude blbě, zavolej svému lékaři.

Těhotná spíš nejsi, máš někde něčím poničené trávení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
4.5.20 07:04

Uhli radsi ne, to ti vychyta i antikoncepci. Kup si Lepicol, sice je drazsi - kolem 180,– cela velka pixla, ale doma se neztrati, ten krasne upravi střeva a muze se brat i normalbe jako prevence rakoviny strev. K tomu bych jeste na tu nevolnost na zklidneni zaludku APO Ome.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 09:56

Tak holky už jsem nezvracela celý den jsem měla tu dietu, ale trošku mě bolí pravý vaječník tak nevím co by to mohlo být :(

• Citovat
  • Nahlásit
145
6.5.20 07:14

Muze to byt jen podrazdene, pokud jsi mela nejakou virozu, vajecnik je pobliz i ta hormonalni nerovnovaha to muze udelat, pac se antina nejspíš vstrebavala pri prujmu napul nebo vubec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat