Co vás dělá štastné?

104
2.5.20 21:41

Co Vás dělá štastné

Ahoj,

Zajímalo by mě, co Vás dělá štastné jako malé děti?
Pamatujete si, kdy jste jako děcka například hráli hry a vše bylo tak opravdové a Vy jste byli úplně zapálení do hry a dělalo Vás to štastné?

Co Vás dělá ted tak štastnými?
Co Vás ted jako dospělé takhle pohltí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11688
2.5.20 21:44

Plavání a hudba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11569
2.5.20 21:49

Chvile, kdy zapomenu, ze uz jsem dospela a bavim se presne tak, jako v detstvi. Ale je cimdal tezsi takove momenty najit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
2.5.20 21:50

Tak nad tím teď chvíli přemýšlím a nic mě nenapadá. Možná třeba, když mi partner jen tak sám od sebe dá kytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5152
2.5.20 21:51

Rodina, přátele, lehke sportovani, cestování..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
2.5.20 21:52

Nebo cestování do zahraničí jen s partnerem a bez dětí. Kdy jsme jak dva puberťáci, užíváme si, děláme kraviny a je nám jedno, co si o nás okolí myslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
2.5.20 21:53

@purplee Co dělá tebe šťastnou jak malé dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
2.5.20 21:53

Mě dělá šťastnou a zapomínám přitom na čas - když na sebe liju horkou vodu :D
Taky zbožnuji jako malé dítě světýlka, osvětlení stromečků v zimě… a když přitom padá sníh :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.5.20 22:01

Když jsem na koncertě svého oblíbeného interpreta, zpívám, křičím a pištím jako pominutá.

Když jsem na dovolené u moře ve svém oblíbeném hotelu, blbnu a tančím na animační písničky.

A pak samozřejmě když se dívám na nějaký film, dokument nebo si čtu na webu články a koukám na videa o někom, o kom tady nesmím mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
2.5.20 22:09

Když sdílím tyhle okamžiky se svým synem. Teď se mu vikle první zub a úplně mě to ochromilo, jakou z toho měl radost a já taky :-) Nebo kdyz totéž sdílím s dcerou, aktualne 9m. A s mým chlapem se taky často uvolní a smeju a jsem bezstarostna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
2.5.20 22:10

Kdyz vidim stastnesve deti… kdyz me drzi za ruku vecer v postei, tuli se a rikaji vse co se jim mota v hlavickach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
2.5.20 22:14

Jsem šťastná když něco dobrého uvařím, upeču a má rodina mi to pochválí nebo když si koupím něco hezkého na sebe, co jsem tak dlouho chtěla.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Sex, orgasmus, tanec

• Nahlásit
  • Citovat
15608

Úplně obyčejné věci. Jeden krásný den u Lipna. Opalovala jsem se na kameni a plavala. Bylo krásně, voda teplá a já měla v duši naprostý klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
2.5.20 22:16

Taky se mi líbí svatojánské mušky a pozoruji je jak malé dítě :D :D Naprosto mě fascinují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama