Reklama

Bydlíte někdo v lokalitě Třebenice - Štěhovice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LiveTheDream
Nováček 13.12.17 11:00
Třebenice - Štěhovice bydlí někdo?

Bydlíte někdo v této lokalitě u Slapské přehrady? Zvažujeme koupi pozemku. Místo je krásné, domů tam je asi 40. Trošku mám obavy, že až budu na mateřské, tak že tam nebudu mít žádnou kamarádku a zůstanu “odříznutá” od světa. Partner má práci 4dny nonstop a 4dny volno.

Reklama

Reakce:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 13.12.17 11:23

My mame chatu pomerne blizko. Je to tam skvele od jara do podzima, jinak bych tam byt nemohla. Z lidi, kteri jsou tam nastalo, jsou tam hlavni postarsi pary. U nas i spatne moznosti nakupu. Otazka, jestli ti nevadi dojizdeni do Prahy. Neni to daleko. Ale neznam uplne presne tu vasi lokalitu. Ja jsem mestsky clovek, v tehle lokalite vydrzim tak 3 mesice v roce.

Edit: ve Stechovicich to znam a tam je to s vyzitim lepsi. Otazka, jak to mate presne daleko a jestli mas auto.

@LiveTheDream píše:
Bydlíte někdo v této lokalitě u Slapské přehrady? Zvažujeme koupi pozemku. Místo je krásné, domů tam je asi 40. Trošku mám obavy, že až budu na mateřské, tak že tam nebudu mít žádnou kamarádku a zůstanu “odříznutá” od světa. Partner má práci 4dny nonstop a 4dny volno.
 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >