Bydlíte někdo v lokalitě Třebenice - Štěhovice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LiveTheDream
Nováček 13.12.17 11:00
Třebenice - Štěhovice bydlí někdo?

Bydlíte někdo v této lokalitě u Slapské přehrady? Zvažujeme koupi pozemku. Místo je krásné, domů tam je asi 40. Trošku mám obavy, že až budu na mateřské, tak že tam nebudu mít žádnou kamarádku a zůstanu “odříznutá” od světa. Partner má práci 4dny nonstop a 4dny volno.

Reklama

Reakce:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 13.12.17 11:23

My mame chatu pomerne blizko. Je to tam skvele od jara do podzima, jinak bych tam byt nemohla. Z lidi, kteri jsou tam nastalo, jsou tam hlavni postarsi pary. U nas i spatne moznosti nakupu. Otazka, jestli ti nevadi dojizdeni do Prahy. Neni to daleko. Ale neznam uplne presne tu vasi lokalitu. Ja jsem mestsky clovek, v tehle lokalite vydrzim tak 3 mesice v roce.

Edit: ve Stechovicich to znam a tam je to s vyzitim lepsi. Otazka, jak to mate presne daleko a jestli mas auto.

@LiveTheDream píše:
Bydlíte někdo v této lokalitě u Slapské přehrady? Zvažujeme koupi pozemku. Místo je krásné, domů tam je asi 40. Trošku mám obavy, že až budu na mateřské, tak že tam nebudu mít žádnou kamarádku a zůstanu “odříznutá” od světa. Partner má práci 4dny nonstop a 4dny volno.
 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama