Třepání po probuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dorje
Stálice 54 příspěvků 20.02.17 14:05
Trepani po probuzeni

Rada bych se zeptala, jestli se vasim detem take obcas stane, ze se probudi a tresou se? Dcerce se to obcas stane (zatim asi 4× a jsou ji 2r), vzdy po spani v kocarku nebo autosedacce. Lezi/sedi tam podle me rovne, jako vzdycky. Rikam si, jestli proste spatne lezela, nebo jestli to treba nemam rict mudre. Vypada to tak, ze cela jakoby vibruje, i kdyz chodi. Ja ji hned pochovam a pritulim a za chvilku je to pryc.

Reakce:
Havran007
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 20.02.17 14:26

Může to souviset s termoregulaci. Třesem se urychluje látková výměna, která produkuje teplo a tělo se tak dohřeje. U dětí je termoregulace náročná, proto mají například hnědou tukovou tkáň. Tím, že to bylo po statické poloze (málo pohybu), by to mohlo být ono.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 20.02.17 14:44

Taky tipuju, že jí je zima. Naše malá se zase otřepe, když se vyčurá do plenky. Já se tomu směju, vypadá, jako by dělala brr. Po spaní se jí to ještě teda nestalo.

Térouš
Echt Kelišová 8478 příspěvků 20.02.17 15:20

@Dorje stavalo se nam to velmi casto zhruba do 3 let. pak to odeznelo. neurologie byla v poradku

Dorje
Stálice 54 příspěvků 20.02.17 15:50

Dekuji vsem, tak nebudu zbytecne plasit. ;)

Danulinka16
Závislačka 2542 příspěvků 21.02.17 01:11

Měli to všichni tři kluci a i já jsem to u sebe kolikrát pozorovala, když jsem byla někým vzbuzená :) myslím si, že je to normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >