Třepání po probuzení

62
20.2.17 14:05

Trepani po probuzeni

Rada bych se zeptala, jestli se vasim detem take obcas stane, ze se probudi a tresou se? Dcerce se to obcas stane (zatim asi 4× a jsou ji 2r), vzdy po spani v kocarku nebo autosedacce. Lezi/sedi tam podle me rovne, jako vzdycky. Rikam si, jestli proste spatne lezela, nebo jestli to treba nemam rict mudre. Vypada to tak, ze cela jakoby vibruje, i kdyz chodi. Ja ji hned pochovam a pritulim a za chvilku je to pryc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1930
20.2.17 14:26

Může to souviset s termoregulaci. Třesem se urychluje látková výměna, která produkuje teplo a tělo se tak dohřeje. U dětí je termoregulace náročná, proto mají například hnědou tukovou tkáň. Tím, že to bylo po statické poloze (málo pohybu), by to mohlo být ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
20.2.17 14:44

Taky tipuju, že jí je zima. Naše malá se zase otřepe, když se vyčurá do plenky. Já se tomu směju, vypadá, jako by dělala brr. Po spaní se jí to ještě teda nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8728
20.2.17 15:20

@Dorje stavalo se nam to velmi casto zhruba do 3 let. pak to odeznelo. neurologie byla v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
20.2.17 15:50

Dekuji vsem, tak nebudu zbytecne plasit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.17 01:11

Měli to všichni tři kluci a i já jsem to u sebe kolikrát pozorovala, když jsem byla někým vzbuzená :) myslím si, že je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama