Reklama

Třepání po probuzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorje
Stálice 53 příspěvků 20.02.17 14:05
Trepani po probuzeni

Rada bych se zeptala, jestli se vasim detem take obcas stane, ze se probudi a tresou se? Dcerce se to obcas stane (zatim asi 4× a jsou ji 2r), vzdy po spani v kocarku nebo autosedacce. Lezi/sedi tam podle me rovne, jako vzdycky. Rikam si, jestli proste spatne lezela, nebo jestli to treba nemam rict mudre. Vypada to tak, ze cela jakoby vibruje, i kdyz chodi. Ja ji hned pochovam a pritulim a za chvilku je to pryc.

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 20.02.17 14:26

Může to souviset s termoregulaci. Třesem se urychluje látková výměna, která produkuje teplo a tělo se tak dohřeje. U dětí je termoregulace náročná, proto mají například hnědou tukovou tkáň. Tím, že to bylo po statické poloze (málo pohybu), by to mohlo být ono.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 20.02.17 14:44

Taky tipuju, že jí je zima. Naše malá se zase otřepe, když se vyčurá do plenky. Já se tomu směju, vypadá, jako by dělala brr. Po spaní se jí to ještě teda nestalo.

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 20.02.17 15:20

@Dorje stavalo se nam to velmi casto zhruba do 3 let. pak to odeznelo. neurologie byla v poradku

Dorje
Stálice 53 příspěvků 20.02.17 15:50

Dekuji vsem, tak nebudu zbytecne plasit. ;)

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 21.02.17 01:11

Měli to všichni tři kluci a i já jsem to u sebe kolikrát pozorovala, když jsem byla někým vzbuzená :) myslím si, že je to normální.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama