Tři rande, sex a dost?

6.10.20 22:38

tři rande, sex a dost?

Ahojky, prosím o radu :D
Potkala jsem se se super klukem, už od první chvíle to mezi námi jiskřilo, ale řekli jsme si, že se chceme poznat víc a tak jsem spolu šli nejdřív párkrát ven, než jsme se spolu vyspali. Nikdy jsme si moc nepsali, jen sem tam nějaká zpráva, ale když jsem mu asi týden po tom sexu napsala, jestli mě chce znovu vidět, napsal, že neví kdy, že nemá moc čas, přitom mi říkal, že do práce ani do školy teď nechodí. Tak nevím, jestli se chovám prostě jak holka a hledám v tom něco, co tam není, nebo mě prostě už vidět nechce? Sice si pořád sem tam napíšeme, ale nechci mu zbytečně vypisovat, kdyby ten zájem fakt už neměl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2873
6.10.20 22:42

No asi ho zase až tak nebereš. Nevypisuj mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
6.10.20 22:49

Z toho to zní ze nemá nebo ztratil zájem, nechalabych to:/(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13696
6.10.20 22:49
@srdíčko16 píše:
Potkala jsem se se super klukem, už od první chvíle to mezi námi jiskřilo, ale řekli jsme si, že se chceme poznat víc a tak jsem spolu šli nejdřív párkrát ven, než jsme se spolu vyspali. Nikdy jsme si moc nepsali, jen sem tam nějaká zpráva, ale když jsem mu asi týden po tom sexu napsala, jestli mě chce znovu vidět, napsal, že neví kdy, že nemá moc čas, přitom mi říkal, že do práce ani do školy teď nechodí. Tak nevím, jestli se chovám prostě jak holka a hledám v tom něco, co tam není, nebo mě prostě už vidět nechce? Sice si pořád sem tam napíšeme, ale nechci mu zbytečně vypisovat, kdyby ten zájem fakt už neměl :D

Řekla bych, že je to jasný. Svoje dostal, zazrak to nebyl, jde dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
6.10.20 22:53
@srdíčko16 píše:
Potkala jsem se se super klukem, už od první chvíle to mezi námi jiskřilo, ale řekli jsme si, že se chceme poznat víc a tak jsem spolu šli nejdřív párkrát ven, než jsme se spolu vyspali. Nikdy jsme si moc nepsali, jen sem tam nějaká zpráva, ale když jsem mu asi týden po tom sexu napsala, jestli mě chce znovu vidět, napsal, že neví kdy, že nemá moc čas, přitom mi říkal, že do práce ani do školy teď nechodí. Tak nevím, jestli se chovám prostě jak holka a hledám v tom něco, co tam není, nebo mě prostě už vidět nechce? Sice si pořád sem tam napíšeme, ale nechci mu zbytečně vypisovat, kdyby ten zájem fakt už neměl :D

Kdyby chtel tak se ozve..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18978
6.10.20 22:56

Brala bych to, jakoze si přišel na své, asi si ho úplně neokouzlila a už nema dal zájem, jenom je to takovej srab, že neumi narovinu rict, stalo to s tebou za prd, uz mi nepis :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7186
6.10.20 23:36

Asi to až taková láska nebyla. Potkáš jinýho, ale dejte si víc než tři rande a hned sex, ať tady zase nezakladáš diskuse typu: Tři rande, jeden sex a těhotná? Co s tím? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
6.10.20 23:52

Klasicky ghosting. Sex byl nic moc, nebo ani nic jineho nez si udelat carku nechtel. Ale na rovinu to uplne rict nechce. Mozna si nechava zadni vratka, pokud by nebyl nikdo jiny na suk. Pokud si sama sebe vazis, jdes od toho pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
7.10.20 00:29
@srdíčko16 píše:

Napiš mu, že jako sorry. Ze příště nebude prkenna poloha ale he budeš squirtovat jako fontana. On se ozve, aby zjistil jestli nekecas. Pak to ale musíš dodržet. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60515
7.10.20 06:55

@srdíčko16 dostal tě, není důvod se scházet dal :think: příště mu nedávej hned, no.. Nepsala bych mu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
7.10.20 07:01

Taky si myslím, že jsi mu “dala” moc rychle. Každopádně je jasný, že ho zájem přešel, taky bych nepsala. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.20 08:21

Dobře, díky všem za vaše příspěvky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie