Pocit tam dole při polibku

Anonymní
6.10.20 11:38

Pocit tam dole

Ahojte, snad mně za to neukamenujete. Je mi 15 let a pořád nějak nechápu své tělo. Mám přítele, jen spolu chodíme, nic vážného, to znamená že proběhla jen pusa. Dívám se normálně na nevhodné videa, jestli chápete, tak že vím jaké to je být nadržena. Jenomže nechápu, když vidím třeba muže bez trička kterej je fakt nic moc a nebo ženu v plavkách nebo když se třeba někdo ve filmu pusinkuje, tak prostě dostanu takový pocit tam n dole i když se mi to prostě nelíbí. Znamená to že jsem nadržena nebo tak prostě to tělo funguje a reaguje? Proč ten pocit mám i I když nejsem nadržena, jako vůbec. Nechápu to. Raději anonymně dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1001
6.10.20 12:20

Prosímtě radši si zajdi k doktorovi ať ti napíše antikoncepci ať sem za pár měsíců nepíšeš, že se ti dostalo přítelovo sperma na kalhotky když si mu dělala rucni prace jestli ztoho můžeš být těhotná :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
6.10.20 12:58

@PeBa12 jejda proč hned tak z ostra? Takové pocity jsou snad normální a asi se slečna nemá koho jiného zeptat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
6.10.20 13:15

Hormony umí nadělat paseku. Můžeš si pomalu zvykat na to, že hlava třeba říká ne, ale tělo si myslí pravý opak. Tak to někdy je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
6.10.20 13:15

@BeNiPe Jejda no tak slečně poraď a neplitvej energií na mě :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu