Tričko na plavání pro dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iwa1980
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:13
Tričko na plávanie

Ahojte. Mate niekto neake skúsenosti s tričkamy na plávanie (pre dospelého) lebo keď som pri mori tak ma vždy slnko spali a som červená ako paradajka a to používam najsilnejšie opaľovacie krémy. Chcela by som ho aspoň do vody keď bude silné slnko, ci sa oplatí kúpiť takéto alebo stačí obyčajne bavlnené. Ďakujem :)

Reakce:
Uživatel je online7.straka
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 1 inzerát 12.04.19 12:24

Když jsme byli malí, stačila bavlna. Můžeš zkusit nějaké rychleschnoucí materiály, ale nevím, jak na funkční oblečení zafunguje slaná voda. Nebo Google

czaky
Závislačka 2599 příspěvků 12.04.19 12:31

@Iwa1980 mam alergii na slunicko (lehkou) u more chodim do vody v bilym bavlnenym tricku. Je to neprijemny kdyz vylezes z vody jak se to prilepi, ale jinak v pohode. Zatim jsem specialne plavaci shanet nezkousela

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8297 příspěvků 12.04.19 12:47

Normalni bile bavlnene tricko staci…

chaela
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 1 inzerát 12.04.19 12:53

Taky používáme jakékoliv bavlněné. Ideálně upnute, není to pak tak nepříjemný, když vylezes z vody. A vem si minimálně dvě, ať si na sebe vždy oblikas suchý.

lucenka
Hvězda diskuse 35658 příspěvků 12.04.19 13:03

Mám v úmyslu si na příští rok koupit něco takového https://www.agama-diving.cz/…rukav-damske LEtos jsem se u moře pěkně spálila i přes použití krému s faktorem 110 a to se běžně opaluju dobře :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 13:25

Bavlněné nemá ochranu proti UV záření. Za nás stačilo, ale my si v dětství kupovali krémy s OF 3 a také to stačilo. Mám to vyzkoušené u dítěte, které kvůli nemoci nesmí na sluníčko. Běžné triko mu nestačí, musí mít oblečení s UV ochranou.

terez8
Kecalka 298 příspěvků 12.04.19 13:26

Já mám klasický koupací tričko Hurley https://www.nike.com/…d/AJ2650-631 a nikdy sem se přes to nespálila a to sem po chvíli na slunku červená jak rajče taky..s tímto tričkem sem vydržela chodit celej den na dovolené v aquaparku a vůbec sem se nespálila, což je u mě zázrak

modravlocka
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 12.04.19 13:41

Kup si Daylong Xtreme 50+ a máš vyřešeno i bez trička. ;) Bavlněné tričko pomůže v případě alergie na sluníčko, že ti nevyskáče vyrážka, ale UV filtr má úplně minimální. Prodávají se speciální plavky i trička s UV, ale je v tom docela vedro a pokud jsou mokré, tak studí.

czaky
Závislačka 2599 příspěvků 12.04.19 23:12

Spokojenost se značkou Daylong můžu potvrdit a to přes to, třeba v D-testu propadl… ale nespoléhám na voděodolnost a přimazávám několikrát za den

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 13.04.19 00:04

Ten Daylong mi taky pomohl, pak i Garnier. Myslím, ze Daylong barvi obleceni do zluta. Pro deti jsme koupili plavaci nebavlnena trika v Decathlonu, mozna budou mit i pro dospele. Jinak to urcite vyrabi spousta firem, zkus zadat do googlu UV obleceni. Pro sebe jsem to nakonec neobjednavala.

Jinak jsem na to taky roky trpěla, ale co jsem na mateřské a chodím s dětmi brzy od jara ven, tak se postupne na tom sluníčku opalim a slunecni pupínky uz nemivam.

Iwa1980
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 18:57

Ďakujem za rady a neake informácie. Zase som o niečo múdrejšia :)

Váš příspěvek
Reklama