Tričko, oblečení BORN IN 2013

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fortezka
Stálice 91 příspěvků 173 inzerátů 17.01.17 00:31
Tričko, oblečení BORN IN 2013

Zdravíčko, sháním tričko BORN IN 2013. Nejlépe růžové, velikost newborn, do 1 měsíce. Už mám rozhozené sítě, ale zatím se nedaří. Třeba někdo doma máte, nebo jste viděli někde na bazárku…Tričko na obrázku je značka TU. Ale budu ráda za jakoukoliv :lol: Děkuji… :mrgreen: :mavam:

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 17.01.17 05:21

Máme, ale v modré. Je to myslím 50/56 z Lidlu. A je to bodycko.

Fortezka
Stálice 91 příspěvků 173 inzerátů 17.01.17 18:40

Děkuji, já bych potřebovala nejlépe růžovou, a tričko. Modré mám pro synátorka, pro dcerku bych chtěla tu růž.. ale děkuji :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >