Tříkolka Milly Mally

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaďaska
Závislačka 4267 příspěvků 06.08.10 08:44
Tříkolka Milly Mally

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s třkolkou značky MILLY MALLY - BOBY? Moc by se mi líbila pro mojí princeznu, ale nerada bych kupovala zajíce v pytli :lol: . Budu ráda za každou odpověď :palec:

Reakce:

cateryna
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 06.08.10 09:34

:mavam: :mavam: :mavam: Pokud má šlapátka na předním kole,což má, tak je na nic, dítko to skoro žádné neušlape, poslouží tak jedině jako kočárek :wink: už jsme takto naletěli a museli kupovat novou :roll:
Máme tuto :http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
ale i za menší penízky bude tato taky suprovní:
 http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

kaďaska
Závislačka 4267 příspěvků 06.08.10 12:06

Díky za zkušenost :palec:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >