Je tříkolka s vodící tyčí vhodná už pro roční dítě?

8
19.6.07 23:05

Tříkolka s vodící tyčí

Ahoj ! Přemýšlíme právě o dárku k 1 roku naší malé. Líbí se mi tříkolka s vodící tyčí,asi taková http://www.mimishop.sk/…o/detail.php?…, ale nemám s ní vůbec žádné zkušenosti. Myslíte, že je opravdu vhodná už pro roční dítě? Jezdíte s ní? Poradíte mi, prosím, jakou koupit ?Děkuji za odpovědi !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
19.6.07 23:33

Ahoj, přesunula jsem diskusi do trojkolek.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
19.6.07 23:56

ahoj, od roku klidně, je to něco nového a asi to děti chvíli baví…jenže šlapat se na tom nenaučí, nechápu, že všechny tříkolky s vodicí tyčí se dělají se šlapadly na předním kole-na tom prostě nejde nic ušlápnout. My jsme taky kdysi hledali tříkolku, aby měla vodicí tyč a normální šlapátka s řetězem a našli tohle: http://www.mimishop.cz/…op/index.php
akorát ten odkaz ted jaksi nefunguje, je to at tříkolka OKO, jenže stojí přes 3 litry… nakonec jsme do ní nešli. kvůli ceně. ale je super.
to bych raději počkala půl roku a zkusila spalšit nějakou klasickou kovovou tříkolku po někom, ty byly super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
20.6.07 07:27

Ahoj,
a nebylo by pro začátek lepší (a levnější :wink: ) odrážedlo? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
20.6.07 08:04

jo a pokud nemá klasické odrážedlo tak samozřejmě jsem všema deseti pro ně, na tom od roka pomalu může sama drandit. A náš Vítek na něm jezdí obzvlášť rád dote´d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
20.6.07 08:57

Ahoj,
mám roční holčičku a tříkolku s vodící tyčí jsem jí koupila nedávno. Zatím jsme obě naprosto nadšený, jezdíme s ní nakupovat, na hřiště, do města… Taky mi vadí ty šlapky na předním kole, ale malá na ně nedosáhne a rozhodně bude ještě dlouho trvat, než se naučí šlapat. Pak dostane odrážedlo a kolo s kolečkama. Takže u nás se využívá hodně, ale jen místo kočáru. Musíš zvážit, jestli se ti to vyplatí, my využíváme opravdu hodně.

Máme tuto:
http://snehurka.mimishop.cz/…ail35624.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
20.6.07 09:38

My jsme meli neco podobneho, ale kratce po prvnich narozeninach jsme tu 3kolku zase schovali. Dcera ji chtela sama ridit a tim padem ta vodici tyc byla na nic a 3kolka byla neovladatelna. Ale mezi 9-12 mesicem jsme ji hodne vyuzivali. Ted po druhem roce jsme ji zase vytahli a je fajn. Slapky jsou sice na nic, ale da se na ni odrazet a tak uz ujede kousek i bez tlaceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
20.6.07 11:06

Ahojky, jako bych slyšela sama sebe tak před 2. měsíci. Taky jsem chtěla tu od CHIPOLINA, jenže pak jsme si ji na 3 dny půjčily od známých a byl to děs. Malá v tom sedět nechtěla, pořát ji převracela, tlačila sama atd. Vše jen jízda ne. Tak jsme ji zase vrátily a ušetřila jsem pěkný peníz. Je fakt, že Anička je studovatel všeho, ale možná pro nějaké klidnější dítko je to alternativa kočárku. Tak jsem to zamýšlela i já. Zkus si ji nejlépe od nějaké známé půjčit. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
20.6.07 11:53

jak jiz holky psaly, rozhodne bych nejdriv koupila odrazedlo, na trikolku je mala a hlavne tyto trikolky jsou podle me jen na vozeni deti, slapat se na nich kvuli slapatkum na prednim kole nenauci. Jde to fakt ztuha. Cili podle me vyhozeny penize.Az budes tak kolem dvou let volit trikolku, meli jsme tuto a maximalni spokojenost. Trikolka Smile za 1090Kc na www.detskydum.cz v oddeleni hracky 1+.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.07 21:36

:))). Majko, tuším, že u nás by to asi fakt dopadlo podobně. Malá je strašná kutilka a divoška už teď a v kočárku by dělala vše možné, jen né sedět. Takže, dávám Ti za pravdu a asi fakt bude lepší ji někde splašit na chvilku na půjčení :). Díky za zkušenost ! Jsem sama zvědavá jak to dopadne. Asi nakonec budeme kupovat odrážedlo :)A co se týče klasické trojkolky, tak ta je bezkonkurenční, jenže na tu si ještě budeme muset chvilku počkat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
28.9.07 19:28

Naše malá dostala tříkolku s vodící tyčí k prvním narozeninám a byla z ní nadšená. Používali jsme ji na střídačku s kočárkem. Teď jí budou dva a z ničeho nic začala sama šlapat a jede úplně bez problémů. Myslím si, že záleží na dítěti, zda tuto tříkolku ušlápne či ne. Např. když jedeme do kopečka, tak je ta s tyčí rozhodně lepší, můžu jí potlačit a pomoct anemusím se k ní ohýbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama