Tříkolka Snoopy x Smoby???

7277
4.5.08 14:19

Tříkolka Snoopy x Smoby???

Milé maminky,
chtěla bych se vás zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s těmito tříkolkami. Chtěli bychom jí pořídit synovi a vybírámě z těchto dvou. Vím, že jí ještě neušlápne, ale hodilo by se nám to na cestování, abychom nemuseli pořád jezdit s kočárem. A vzhledem k tomu, že Daník měří teď 86 cm, mohl by už pěkně dosáhnout na šlapky. Odrážedlo jsme mu již koupili ( klasické enduro, ale rovnou to větší) a drandí na něm pěkně.  

Moooc děkuji za každou vaší zkušenost.
PETRA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
4.5.08 15:41

upřímně já bych nekoupila ani jedno, kvůli šlapkám na předním kole. Dle mého to musí být děsná fuška pro dítě to pak ušlápnout.
A taky jde o to jestli by malého bavilo na tom ve městě jezdit … vezmu li to dle mého synka, tak na odrážedle drandí jako fík, v pohodě, ale nejede na něm celou trasu, bo pěšky se běhá líp takže pak nosím motorku já :lol: .
My tu máme starou tříkolku klasiku, takže teď jezdí na ní, rasp je tahán nebo tlačen a docela se i snaží šlapat. Ale je vidět že je to pro něj fuška zatím taky.
Jinak kočár jsem vyřešila tak, že jsem koupila jeté golfky, ty úplně nejobyčejněší, a jsme spokojení oba. On se veze a já nezlaším velkej kočár.

tož asi tak. A.

• Nahlásit
  • Citovat
5.5.08 10:01

Ja bych taky nesla ani do jedne, deti ji maji na zahrade - ja ji tedy nekupovala ale parkrat se mi „postestilo“ s ni jet a muzu rict ze jak jsem ji driv chtela koupit, tak ted by mi do abraku nesmela. Prijde mi to uplne k nicemu, to bych radsi koupila jak pise Andela levne glfky ktere sezenes za stejny penize nebo klasickou trikolku, ta se prodava pod jmenem Paja myslim a vyjde taky s cenou na stejno jako tyhle pro me nesmysly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
12.5.08 15:23

Ahojky, tak my máme doma Smoby, malý ji dostal od dědečka, když měl cca 1,5 roku. V tu dobu bytostně nesnášel kočárek a na této tříkolce seděl jak přibitý, takže za to jsem byla vděčná :lol: Jinak to absolutně dle mého nesplní účel tříkolky, na které se mají děti naučit šlapat. Jak už holky psaly, šlapátka na předním kole jsou k ničemu, i když tam nožkami dosáhne, neušlápne to ani náhodou. Taky mi na ní hodně vadí umělohnotná kolečka, protože při jízdě je to celkem randál. Co je na ní fajn, je to, že ní jde uzamknout jak řízení, tak šlapání. Nám se teda osvědčila jako „vozítko“ ne jako tříkolka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama