Hamax sleepy nebo Ok baby sirius

7.4.08 15:47

Hamax sleepy nebo Ok baby sirius

Ahoj holky, potřebovala bych poradit s výběrem cyklosedačky. Pořád váhám mezi hamax sleepy, popř. siesta nebo ok baby sirius. Sleepy znám od kámošky, ale ten sirius jsem neviděla, jen na obrázku a připadá mi taková moc široká. Ještě se mi líbí i hamax siesta, ale ta vychází nejdráž. Nevíte někdo jestli je velký rozdíl mezi sleepy a siesta? Poradíte mi někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8602
7.4.08 15:54

Ahojky,

zrovna včera večer jsem objednala Hamax sleepy :lol: :lol: .taky jsem pořád řešila jakou.chtěla jsem polohovací.Vím že holky si i chválili Sherman Confort,je taky polohovací, ale mnohem levnější.

Podle všeho je Siesta novější typ. Polohovací je teda taky. Všechno zjistíš na www.hamax-cz.com Liší se ve způsobu uchycení. Na sleepy musíš mít ještě držák, u Siesty je evidentně už součástí. Jukni na ty jejich stránky.

já sleepy objednala za 2 tisíce.což je pěkný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
7.4.08 16:15

jo ještě jsem chtěla že obě hamax i Sirius vyšly v testech ze všech sedaček nejlépe.ta Sirius prý možná ještě lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
7.4.08 16:53

Ahoj,
my zase máme OK Baby Sirius a jsme moooc spokojení :D Nevím, jestli je širší než ostatní sedačky, staršího syna jsme v ní vozili od cca 1roku do 3let, ještě se do ní v pohodě vejde, ale už jezdí spíš sám. Taky jsem váhala mezi tou naší a Hamax, ale Sirius se mi více líbila barevně - máme žluto-modro-červenou, je dobře viditelná, veselá.

O sedačkách je tu několik diskuzí, pamatuju si, že se to tu už dost podrobně řešilo…uchycení ke kolu a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
7.4.08 17:00

Ahojky, nám Ježíšek donesl Hamax sleepy, ale ještě jsme nezkoušeli :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.08 08:58

No tak teda nevím, je fakt, že kdo má některou z nich, tak si ji chválí. A nevíte jak je to s tím sklonem? Která z nich ho má největší? I když je to asi jedno, protože to stejně není na ježdění ve spánku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
8.4.08 11:53

Ahoj

ted mi napsali z prodejny, že Sleepy má sklon 7 stupnů,což teda nic moc.nevím jestli se nepřepsali.a někde jsem našla že Siesta má nejvíc a to 20 stupnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
8.4.08 12:06

Ahoj,

na tuto značku ses sice neptala, ale my máme cyklosedačku Sherman a jsme s ní spokojení. Malého v ní vozíme od jeho roku. Jezdíme celkem dost a abych pravdu řekla, polohování jsme snad nepoužili… Pokud se stalo, že v ní usnul, vycvakli jsme sedačku z kola, opřeli jí a nechali ho vyspinkat. Ono to spaní za jízdy na kole není stejně nic moc :wink: Tuto sedačku nám doporučili v prodejně Author a je fakt super, navíc o dost levnější…

Tak šťastnou ruku při výběru.

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
8.4.08 13:04

ahoj, my mame ok baby sirius a jsme spokojeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
8.4.08 13:17

Na Hamax Sleepy jsem se ptala přímo v prodejně, i jsem si ji tam okoukala, protože ji taky budem objednávat přes net, a má sklon 20 stupňů. To mi řekl prodavač.
Jó, ještě jedna věc, problém je tam prý v tom, že jak tu sedačku sklopíš, posunou se nožičky dopředu a chlap, který je větší a má dlouhé nohy (jako ten můj dvoumetrový) prý do těch podpěrek kope patama, jak šlape … ale mám to jen z doslechu, nezkoušeli jsme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
8.4.08 14:40

Hamax sleepy

AHoj, tohle jsem resila predloni a myslim ze nemuzes vybrat spatne pokud zvolis kteroukoliv z tech dvou :) U nas vyhrala sleepy a to proto, ze jsem nechtela takove obrovske pruduchy na zadech jako ma Sirius a ze ma Hamax to polstrovani az k hlave - jezdili jsme taky od roka. Dost casto nam tam usl, takze jsme polohovali porad - hlavu jsme museli privazat za helmu :-D

Jinak se k Hamaxce da tusim dokoupit navic jedno drzadlo na trubku,ktere muzete mit na obou kolech a pak prehazujes jen sedacku.

Ale jak rikam, kvalitou si myslim ze jsou obe dobre, ted uz to je jen na osobnim pocitu :)

Kolum zdar. Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
8.4.08 18:57

Naše Sirius má taky polstrování až nahoru…asi záleží i na typu. Je fakt, že si jsou hodně podobné, já jsem vybrala Sirius kvůli barev.

Jo a držáky máme na kole taky oba, objednávala jsem ten náhradní zároveň se sedajdou ;-)

Tak hlavně ať už je teplo a dá se jezdit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.08 08:54

tak mi včera z hamaxu napsali, že sleepy má sklon 12° a siesta 22°. Kolik má sirius nevím, ale podle těch fotek mi přijde, že taky okolo těch 20.
Včera jsem i siestu viděla v jednom obchodě a zase mi přišla nějaká malá a nevím jestli nebude vadit když nemá polstrování až nahoru. Tak to asi vyhraje Sleepy, i když má ten sklon menší. Já naštěstí velkéh chlapa nemám, tak by to polohování nemělo vadit a u nás stejně většinou vozím děti já :)
Ještě se zkusím podívat tady u nás jestli někde nebudou mít siriuse, abych ho viděla ve skutečnosti a pak uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
16.4.08 08:13

Hamax Siesta

Ahoj, přidávám svou zkušenost. Před 14 dny jsme koupili Hamax Siesta a jsme moc spokojeni. Jednoduchá montáž, polstrování i velikost v dostatečné. Malému bude za pár dnů rok a není nejmenší :lol: Už jsme parkrát vyjeli, byl móóóc spokojený, smál se, koukal a na závěr vždycky usnul :wink: K tomu polohování- uvádějí, že tahle sedačka má největší z těch, co jsou u nás k dostání - proto jsem ji vybrala. Taky jsem původně uvažovala o Sleepy. Ještě mám v živé paměti, když jsem s tím starším jezdila na nepolohovací, on usnul a já mu půl cesty držela hlavu a jednou rukou řídila-brrr :evil: Takže jsem chtěla co největší polohování. Odpružení je perfektní, máme i druhý držák, byl v akci, samostatně je skoro o 100 Kč dražší. Přeji šťastnou ruku při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.08 18:01

HAMAX Siesta

Ahoj, můžeme vřele doporučit HAMAX Siesta, dcera 1,5 roku je v ní spokojená, když usne lze sedačku snadno a dostatečně sklopit. Co je důležité: sklopením sedačky se nijak nezmění těžiště, takže se s kolem jede normálně. Model Hamax Sleepy se prý již nevyrábí, takže jde o doprodej.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama