Tříměsíční dítě, manduca, dlouhé výlety

397
2.7.13 09:33

tříměsíční dítě, manduca, dlouhé výlety

Předem se omlouvám za dotaz…

Ahoj holky,

kupovala jsem šátek Vatanai, jenže malá mi v něm nechce být a tak přemýšlím, že zakoupím Manducu. Vzhledem k tomu, že jedeme na dovolenou již v pátek, potřebovala bych rychle poradit. Ano nebo ne pro 3 měsíční dítě? Bojím se, že v tom vřískat taky bude, musí tam být též natěsno? Pravděpodobně není nosící tip, ale venku jsem to ještě nezkoušela tak možná, že by se jí to začalo líbit? Já vím, každé dítě je jiné, ale prosím o zkušenosti s Manducou… Nerada bych, aby to byla další zbytečná investice… manžel by mě už asi zaškrtil :zed: :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
napresdrzku
2.7.13 09:36

No a co si Manducu nejdřív někde vypůjčit na zkoušku? To vyřeší všechny otázky. Odkud jsi?

• Citovat
  • Nahlásit
3281
2.7.13 09:41

No můj je spokojenej v jakémlkoliv nosítku - venku, když může koukat. ale pokud bycvh něco kupovala - je to dost investice - tak bych si určitě nejdříve vyzkoušela, alespoň procházkou kolem obchodu…jinak v praze půjčují nostítka na týden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
2.7.13 09:46

No a jak dlouho jsi ji v tom šátku zkoušela nosit? když píšeš, že jste nebyli ani venku? Mimčo ti tam může řvát, protože je to něco nového, acítí z tebe nejistotu. Takže ještě než bych kupovala manducu, bych mimčo šoupla rázně a s vnitřní jisototu do šátku, a šla se projít ven. Ono málo miminek jsou vyloženě nenosící typy, většinou spíš cítí nejistotu z matky. Která už při vložení očekává brek. Mě mladší zaboha nechtěl ani ve 4m do vertikálního úvazu, ječel tam neskutečně, ale já na něj v tu dobu netlačila, a hned jsem ho vyndala. V 5 m jsem se rozhodla, že už je na kolíbku fakt velkej, tak jsem ho dala vertikálně, asi 2 minuty řev, ale pak se mu to začalo moc líbit :lol:. jinak proti manduce nic, ta je dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
2.7.13 09:49
@napresdrzku píše:
No a co si Manducu nejdřív někde vypůjčit na zkoušku? To vyřeší všechny otázky. Odkud jsi?

Já vím, kdybych bydlela okolí Praha, Brno, ráda bych si ji zapůjčila jenže u nás na Mostecku žádná půjčovna nosítek není… a potřebuji to do pátku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
2.7.13 09:53
@slavuska1 píše:
No a jak dlouho jsi ji v tom šátku zkoušela nosit? když píšeš, že jste nebyli ani venku? Mimčo ti tam může řvát, protože je to něco nového, acítí z tebe nejistotu. Takže ještě než bych kupovala manducu, bych mimčo šoupla rázně a s vnitřní jisototu do šátku, a šla se projít ven. Ono málo miminek jsou vyloženě nenosící typy, většinou spíš cítí nejistotu z matky. Která už při vložení očekává brek. Mě mladší zaboha nechtěl ani ve 4m do vertikálního úvazu, ječel tam neskutečně, ale já na něj v tu dobu netlačila, a hned jsem ho vyndala. V 5 m jsem se rozhodla, že už je na kolíbku fakt velkej, tak jsem ho dala vertikálně, asi 2 minuty řev, ale pak se mu to začalo moc líbit :lol:. jinak proti manduce nic, ta je dobrá.

ona nechce kolíbku ani nosit vertikálně.. a máš pravdu jsem si tím taková nejistá ( bojím se, že jsem šátek špatně uvázala) proto si říkám, že manduca by byla pro mne jednodušší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2834
2.7.13 09:55

Naše malá do 3 měsíců nenáviděla šátek, manducu, kibi - prostě cokoli. Od 3 měsíců pohoda a nosila by se pořád. Asi měla problémy u manducy s vnitřní vložkou, možná jsem ji tam dávala špatně já - čert ví. Každopádně když dorostla do potřebné výšky a mohla být bez ní, fakt je v tom spokojená. A doma se v ní teda nosit nechce, doma to zná a není nač koukat :) Manduca není zrovna malá investice, tak bych fakt radši zašla vyzkoušet aspoň do obchodu. Ale zase se dá pak prodat skoro za plnou cenu… Ale víc než hodinku v tom malou nenechávám, potřebuje se pak pořádně protáhnout na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
2.7.13 10:02
@Ercaa píše:
Já vím, kdybych bydlela okolí Praha, Brno, ráda bych si ji zapůjčila jenže u nás na Mostecku žádná půjčovna nosítek není… a potřebuji to do pátku…

Však nejsou jen půjčovny, ale i ostatní nosnice :) Už jsem jedné psal, aby tě kdyžtak kontaktovala

• Citovat
  • Nahlásit
397
2.7.13 10:13
@napresdrzku píše:
Však nejsou jen půjčovny, ale i ostatní nosnice :) Už jsem jedné psal, aby tě kdyžtak kontaktovala

Jéé díky moc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mončís
2.7.13 10:32

My taky zkoušeli šátek a malá ho nechtěla… tak jsem pořídili Manducu a je spokojená… ale nevím jestli Ti tam bude chtít být dlouho když někam půjdete… my jsme pomalu zvyšovali procházky aby si zvykla.. a dneska když konečně vidí ven a nemáme vložku tak je to mnohem lepší:)

• Citovat
  • Nahlásit
397
2.7.13 20:43

Děkuji všem za příspěvky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie