Tříměsíční holčička nechce papat

Anonymní
19.7.20 08:16

Tříměsíční holčička nechce papat

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte některá podobnou zkušenost.. malé za týden. Tři měsíce a přijde nám, že ji málo, přibírá tak 100g týden, ale to ona má vždy takový skok, celý týden nic a pak hip a 100g nahoře. Nicméně..je schopna si dát si ve tři ráno 70 ml UM.. nekojim..a pak ráno vůbec nechce papat.. vypadá šťastně, nebrečí.. odvracet se začne až po té, co jí dáme lahvičku do pusy..pak papá třeba až v 9:00..ale to je 6hodin mezi sebou..a to taky není moc velký jedlík..90-100ml max..co si prosím o tom myslíte?? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

778
19.7.20 09:05

Krm ji, když bude chtít. Kdyby si to so ní cpala hlava nehlava..Tak by mohla blinkat. Já to tak dělala u obou děti.. když si řekly, tak jsem jim dala :) už i v porodnici jsem někdy krmila až po 4-5 hodinach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3371
19.7.20 09:26

Krm kdy má hlad.. Já dceru nutila pít z prsu, když mi pila jen 5 minut… A solidně mi pak chudák zvracela. :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.7.20 09:37

Děkuji za rady, je to prostě k zblázneni, člověk se v tom snaží najít nějaký systém a stejně nenajde :D ono jde o to, že mi přijde, že i tak spapa strašně maličko, ale to je asi normální..u takhle maleho človíčka že? Vezme si kolik potrebuje :) manžel už z toho šílí a já jak jsem v tom kole taky, tak z toho začínám šílet taky :lol:, je to taky divné, že si duda dudlik jak zběsilá a přitom, když jí dáme lahvičku, tak ne, odvrací se a prostě nechce..to je na tom to divné, jinak zvrací no..ale to dělá po davce, kterou si sama řekne a vypije..už jsme si nevěděla rady.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama