Tříselná kýla, nutná operace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka92
Stálice 60 příspěvků 01.02.19 13:34
Tříselná kýla, nutná operace?

Ahoj holky byla jsem u obvodní lékařky že mě bolí v trisle. Nahmatala a prý kýla. Řekla mi že musím do nemocnice na vyšetření, tak pojedu v pondeli. Prosím co všechno mě čeká? A jak probíhá operace, za jak dlouho mě objednání a jak je popřípadě dlouhá rekonvalescence po operaci? Díky moc za vase zkušenosti a rady :)

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 13480 příspěvků 01.02.19 13:41

Tak mozna,ze oerace ani nebude. Mne se jednou doktor na pracovni preventivce zeptal, jestli vim,ze mam kylu. No nevedela jsem ani jsem nic neresila.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 01.02.19 17:56

@Terka92 tak tříselná kýla by se měla operovat, je tam riziko uskřinutí, takže pokud tam ta kýla fakt je (definitivně o tom rozhodne chirurg, někdy se dělá i sono) tak by se operovat měla. Termín záleží na nemocnici, ale počítala bych za několik týdnů, pokud bys chtěla později tak si myslím, že nebude problém se domluvit. Co se týče rekonvalescence tak cca 2-3 měsíce by se nemělo zvedat nic těžkého, pokud pracuješ manuálně tak počítej s neschopenkou třeba i na ty 3 měsíce. Jinak v nemocnici budeš pár dní, stehy se vyndavají tak 7-10 po operaci ambulantně.

Terka92
Stálice 60 příspěvků 01.02.19 18:25

@vokishka No doufám že by se to mohlo obejít bez operace :) ale mě to docela bolí tak jsem zvědavá :(

Terka92
Stálice 60 příspěvků 01.02.19 18:26

@Lucka1111 tak uvidím co mi v pondělí na chirurgii poví, doufám že se to obejde bez operace ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >