Co je lepší? Alavis nebo Geloren?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 200 příspěvků 01.02.19 08:32
Alavis nebo Geloren

Dobrý den, mám problémy s kolenem a potřebuji nějakou výživu na vazy. Co si myslíte, že je lepší a jaké s tím máte zkušenosti? Geloren HA gelové tablety nebo alavis triple blend extra silný?

Reakce:
kam2
Závislačka 3502 příspěvků 01.02.19 08:41

Zrovna nám na semináři říkal fyzioterapeut, že jako prevence je alavis fajn. Nicméně pokud máš už problémy, rozhodně ti je nevyřeší.

A než cpát do sebe chemii, je mnohem lepší jednou týdně sníst křupky z kuřete. Má to mnohem větší účinek.

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 01.02.19 08:46

No pokud budete brát ty přípravky pro koně, tak je potřeba počítat s tím, že jsou ochuceny tak, aby chutnaly koňům (jsou fakt hnusné) a ještě teda se o fous hůř vstřebávají, protože koně mají výrazně jiný trávicí trakt.

A tím že alavis i geloren mají odlišné složení, tak je můžete kombinovat.

Výrobce alavisu samozřejmě zareagoval na zájem a má přípravek pro lidi https://www.benu.cz/…a-silny-700g

Geloren takovou alternativu ještě nemá, ale želatinu a kys. hyaurulonovou můžete najít i v lidských přípravcích.

Jinak daleko podstatnější bude pravidelná fyzioterapie a především domácí protahování a cvičení dle pokynů fyzioterapeuta a případně může dost pomoci tejpování - opět - musí vás to naučit fyzioterapeut.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 01.02.19 09:20
@kam2 píše:
Zrovna nám na semináři říkal fyzioterapeut, že jako prevence je alavis fajn. Nicméně pokud máš už problémy, rozhodně ti je nevyřeší.A než cpát do sebe chemii, je mnohem lepší jednou týdně sníst křupky z kuřete. Má to mnohem větší účinek.

Asi na tom neco bude, ale trba ja bych krupky nedokazala pozrit (rozkousat a polknout :poblion:;)

Evickamicka
Kecalka 200 příspěvků 01.02.19 09:50

Jsem po plastice vazu, chodím na rehabilitace, ale chtěla bych tomu nějak pomoct, tak mě napadlo tohle

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 09:57

Mám znamyho konskyho kováře a ten říkal že Alavis je jen reklamní tah. Když už tak Geloren.
Asi ví, každý den dělá koním kopyta . P.

Apaji
Kelišová 5460 příspěvků 01.02.19 10:25

Já se moc omlouvám za OT - ale já se vyděsila, že zakladatelka přemýšlí nad jmény pro chlapce :oops: :oops: :kytka: V dnešní moderní době, no málem mi zaskočilo :lol: :mrgreen:

K tématu, já mám díky genetické vadě postižené klouby i páteř, mi zabírá starý sprostý colafit :nevim: A křupky z kuřete taky žeru :think: Někdy je mi fajn, někdy s tím bojuju, ale dá se to zvládat.

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 01.02.19 10:49

@Evickamicka pokud už nemáte ortézu, tak zkuste přidat ještě to tejpování a jezte dostatek bílkovin a ovoce a zeleniny. Na hojení ty doplňky moc efekt nemají.

Teoreticky na hojení ran pomáhá wobenzym, ale spíš to je hlavně placebo efekt. Kloubní výživa je na klouby - ne na svaly a šlachy.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 01.02.19 13:06
@Apaji píše:
Já se moc omlouvám za OT - ale já se vyděsila, že zakladatelka přemýšlí nad jmény pro chlapce :oops: :oops: :kytka: V dnešní moderní době, no málem mi zaskočilo :lol: :mrgreen:K tématu, já mám díky genetické vadě postižené klouby i páteř, mi zabírá starý sprostý colafit :nevim: A křupky z kuřete taky žeru :think: Někdy je mi fajn, někdy s tím bojuju, ale dá se to zvládat.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: v dnesni dobe je vse mozne, mozna jsi nekomu vnuknula napad
Havlova
Kecalka 248 příspěvků 01.02.19 13:43

@Evickamicka Manžel i já jíme geloren, chutná trochu jako gumoví medvídci. Jestli funguje nevím, jíme ho necelý měsíc.

Evickamicka
Kecalka 200 příspěvků 01.02.19 19:08
sepos
Kecalka 174 příspěvků 03.02.19 21:51
@Anonymní píše:
Mám znamyho konskyho kováře a ten říkal že Alavis je jen reklamní tah. Když už tak Geloren.
Asi ví, každý den dělá koním kopyta . P.

No samozřejmě, že se vyzná. Určitě rozumí farmakologii účinných látek v alavisu a gelorenu, je to přeci kovář… :roll: Jinak užívání veterinárních přípravků v práškový formě, která se nedá správně nadávkovat je prostě nesmysl. Dělají se humánní léčivé přípravky se stejným složením, nechápu co je to teď za boom, že do sebe všichni maj potřebu cpát veterinární přípravky…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >