Trittico a trávicí obtíže

Anonymní
23.2.20 12:05

Trittico a trávicí obtíže

Ahoj, užíval prosím někdo tento lek a měl z něho trávicí problémy?
Srovnalo se to? Beru lek 6 týdnu a ty nežádoucí účinky jsou dost síla :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12006
23.2.20 12:11

A jinak ti trittico zabírá? SPíš?

A s čím konkrétně máš problémy?

Konzultovala si to s ošetřujícím lékařem, jestli má smysl třeba o fous snížit dávkování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 12:17

Spim, ale nijak kvalitně.
Budim se brzy a to úzkosti a neklidem. Měla jsem od začátku užívání řadu NÚ, ucpaný nos, pak i bolest žaludku, zlepšilo se to a měla i chuť k jidlu a přibrala, pak jsem ale začala jsem mít pocit jak při viróze, taky se to zlepšilo,, Teď jsem ospala, unavená, a začalo me hodně trápit zažívání…přijde mi jako by se ty NU střídaly…
Beru jen malou dávku 50 mg…

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
12006
23.2.20 12:24

Zašla bych za ošetřujícím psychiatrem (a pokud ti to napsal praktik, tak bych se objednala na psychiatrii) a konzultovala změnu léku.

Nezabírá ti to nijak extra a má to moc vedlejších účinků a už to užíváš to dostatečně dlouho, aby to nebyly jen úvodní obtíže co se po chvíli ztratí. Nevysazuj sama a náhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 13:00

Chodím na psychiatrii a u dr jsem byla začátkem února. Rikala vydržet. Ja mám u AD vždy delší nástup. Ráno beru ještě Eliceu.
Jsem po operaci slepého střeva v říjnu, takže si myslím ze to můžou být i srusty.
Spis jsem chtela zkušenost někoho, kdo měl

• Nahlásit
  • Citovat
2296
23.2.20 13:15

Trittico jsem užívala před pár lety a teď ho mám nasazeno znovu. Před těmi lety mi krásně sedlo, pomáhalo s usnutím a s udržením spánku přes noc. Žádné nežádoucí účinky. Později po domluvě s lékařem postupně vysazeno.
Teď ho mám nasazeno znovu, NÚ nemám žádné, ale i když užívám celou tabletu, tak neúčinkuje tolik jako tehdy. Usínám stále špatně, trochu pomohlo s nočním buzením, to je trochu lepší.
Každopádně to vypadá, že u tebe nemá vůbec správný účinek a hodně NÚ. Probrala bych to s psychiatrem a zkusila se dohodnout na výměně léků. Zrovna u Trittica nabíhá účinek docela rychle a už po týdnu by mělo být vidět zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 13:31
@Murka píše:
Trittico jsem užívala před pár lety a teď ho mám nasazeno znovu. Před těmi lety mi krásně sedlo, pomáhalo s usnutím a s udržením spánku přes noc. Žádné nežádoucí účinky. Později po domluvě s lékařem postupně vysazeno.
Teď ho mám nasazeno znovu, NÚ nemám žádné, ale i když užívám celou tabletu, tak neúčinkuje tolik jako tehdy. Usínám stále špatně, trochu pomohlo s nočním buzením, to je trochu lepší.
Každopádně to vypadá, že u tebe nemá vůbec správný účinek a hodně NÚ. Probrala bych to s psychiatrem a zkusila se dohodnout na výměně léků. Zrovna u Trittica nabíhá účinek docela rychle a už po týdnu by mělo být vidět zlepšení.

Beru ho taky, žádné vedlejší negativní účinky nemám, nicméně jsem zkoušela po dohodě s lékařkou různé dávky a třetina byla málo a celá tableta moc - paradoxně jsem pak nemohla spát.

• Nahlásit
  • Citovat
2296
23.2.20 16:32
@Anonymní píše:
Beru ho taky, žádné vedlejší negativní účinky nemám, nicméně jsem zkoušela po dohodě s lékařkou různé dávky a třetina byla málo a celá tableta moc - paradoxně jsem pak nemohla spát.

Jojo, taky jsem zkoušela různé dávkování. Začala jsem na třetině, jako bych nic nebrala. Dvě třetiny mi trochu pomohli udržet spánek jakžtakž v celku a cca do šesti ráno. Teď jsem tedy na celé tabletě, spím celou noc (s max jedním vzbuzením, což mi nevadí), budím se kolem té šesté. Ale stále mám problém s usnutím a to mě štve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama