Trojka v pololetí 8. ročníku

8.1.20 22:42

Trojka v pololetí 8.ročníku

Ahoj, jen se chci zeptat moje dcera je v 8. Ročníku a v pololetí dostane 3z českého jazyka a chce jít na stavebku v Jihlavě. Vadí to? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32
8.1.20 22:54

Dost pochybuju. Ja mela v sedmicce na vysvedceni par trojek a sla jsem na vicelety gympl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 22:56

Nevadí, předpokládám že rozhodovat budou přijímací zkoušky. Zjisti, jaké mají požadavky a podle toho ať se dcera připravuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
8.1.20 23:01

Neva

Nevadí, ale myslím si, že nevím, jak teď, ale na některých školách hrál krom přijímaček, hrál i průměr ze známek.
Ale prosím tě, jedna trojka naprosto ok, bylo by fajn, aby slečna dál makala a zlepšovala se v češtině, aby ji jak se říká neujel vlak v něčem důležitým. Na střední škole se pak navazuje na věci ze ZŠ :). Ale rozhodně vůbec to neber dramaticky, spoustu holek i s horšími známkami se dostane na školu s maturitou. Takže žádný stres :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415

Do prihlasky se pisi (pokud si pamatuju) vyscedceni z konce osmicky a pololeti devitky.

Pokud se hlasis dalsi rok (znova, protoze ses nedostala a o tu skolu vazne stojis) a uz jsi zakladku skoncila, tak se pisi vysvedceni zkonce osmicky a konce devitky.

Takze pololetni vyscedceni z devitky nikoho nezajima ;). At zabere ted v druhem pololeti :palec:

Vetsina skol dava za znamky bodove ohodnoceni a nektere pri dobrem prospechu berou i bez prijimacek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Já měla v pololetí osmičky dvě čtyřky a dostala jsem se na veřejnosprávní činnost. Přijímačky jsem udělala na 90%,vysvědčení je tehdy nezajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
400
8.1.20 23:06

Proc chce jit na stavebku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
9.1.20 06:36

@kyticka86 tohle „myslím“ je peklo, samozrejme že se z poloviny i konce osmičky a z poloviny devítky píše… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5123
9.1.20 06:40
@Anonymní píše:
Já měla v pololetí osmičky dvě čtyřky a dostala jsem se na veřejnosprávní činnost. Přijímačky jsem udělala na 90%,vysvědčení je tehdy nezajímalo.

Soukromá škola?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
9.1.20 06:49

Prijimacky mají daleko větší váhu. U nás ve městě třeba gymnázium prihlizi k vysvědčení. Jinak střední školy většinou moc ne, stěžejní jsou přijímacky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13637
9.1.20 07:10

Počítá se I vysvědčení, jsou za to body plus body za přijímačky. Záleží na konkurenci u přijímaček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama