trojkolka abc design terra

Anonymni
2.10.07 11:00

trojkolka abc design terra

Dobrý den máte prosím některá trojkolku abc design terra?Jde mi hlavně o jízdní vlastnosti .Nevadí ýže přední kolečko není otočné?Díky moc Bára.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5328
2.10.07 21:20

Ahoj Báro,
já měla starší typ abc design tříkolky a podle obrázku Terry (naživo jsem ji neviděla) bych řekla, že to byla její předchůdkyně. Byla jsem s ní maximálně spokojená, úžasně houpala, měla užší rozchod kol, takže jsem se všude v pohodě vlezla a nikdy se mi prcek nepřevrátil. Přední otočné kolo (teď mám Slaloma, tak můžu srovnat) je samozřejmě na zatáčení nesrovnatelně lepší, ale já to nikdy nevnímala jako mínus, prostě jiná technika jízdy. A do opravdu těžkého terénu je pevné přední kolo stopro lepší!
Abc je na rozdíl od Slaloma fakt hodně dobře odpružená. Úžasný plusy ABC: obrovský nákupní koš, překlopitelná střecha jak do slunečního štítu,tak možnost přendání stříšky opačně a s dokoupením vložné tašky použitelné od novorozeněte (tzn předělání sportovní verze do hluboké přendáním stříšky), několik poloh zádové opěrky, nízká váha, takže jsem ji v pohodě nosila do schodů. Řekla bych, že je o něco těžší než Slalom, ten má 11kg, takže nějakých 12-13, ale zase je užší, tak se líp nosila. Proč jsem nakonec musela vyměnit Abc Design tříkolku za Slaloma, byla velikost lůžka - syn mi z tříkolky v roce a půl vyrostl a já jako vášnivá pejskařka potřebuju dítko vozit tak do čtyř let :lol:
ABC Design tříkolka teď slouží kámošce a opět maximální spokojenost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama