trojkolka Firkon Vector 3 Air

Anonymni
10.8.07 15:01

trojkolka Firkon Vector 3 Air

Ahojte,
v listopadu čekáme mimčo a velmi se nám zalíbil tento kočáre, máte s ním prosím někdo zkušenosti?
Děkuji za vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1523
10.8.07 16:49

Ahoj

Tak diskusi na tenhle kočárek jsem už taky zkoušela založit
https://www.emimino.cz/modules.php?…
ale nic moc jsem se nedozvěděla tak snad budeš mít větší štěstí.

Jinak nám se taky moc líbí a máme ho i v obchodě zamluvený :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
10.8.07 20:17

Já chtěla loni čtyřkolku, dozvěděla jsem se, že je to polský kočár, ale absolutně nikde jsem ho u nás na Karvinsku nesehnala. Přímo v PL na mě taky koukali jak z jara, že prý tu značku neznají… :roll: Spíš asi sehnat na netu a nechat si to doručit poštou.
Jo a ten Firkon - čtyřkolka se zúčastnil testů MF Dnes a překvapivě porážel i velmi drahé kočárky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.07 10:01

Aha, tak jsme na tom všecky stejně. Já ho mám taky vyhlídnutý (že čtyřkolky vyhrály test taky vím), ale nehlásí se nikdo kdo by měl zkušenost s trojkolkou. Co jsem jen vyčetla v jiných diskuzích, tak na zimu není dobré to dvojité přední kolečko (ale jestli bude zima stejná jako ta poslední…)

• Nahlásit
  • Citovat
1523
11.8.07 10:55

Hold,budem si ho muset odzkoušet samy!Na to dvojité kolečko jsem taky zvědavá tak snad to bude v zimě OK :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
11.8.07 17:29

Tak vidím, že tento typ kočárku ještě není nijak rozšířený, tak to holt risknem :-) O tom dvojkolu, že je nevhodné do sněhu, jsem taky někde vyčetla, no uvidíme. My už máme taky kočár zamluvený a můžu říct, že v celém Zlínském kraji a okolí jsem objevila jeden jediný obchod ve Slavičíně, kde ho prodávají a musím říct, že jsou tam velice vstřícní a ochotní. Samotný kočár mě velice překvapil, jak je prostorný, lehce se skládá, má velkou výbavu…no už se moc těším až vyjedem. Věřím, že budeme všechny spokojené! :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
11.8.07 17:43

Pro Kačik:
ahoj, mrkla jsem na tu tvoji diskuzi a ty fotky, co jsou v odkazu, jsou z toho samého obchodu, kde máme kočárek objednaný :) . V září si pro něj pojedeme, domluvený máme ten červeno-černý, ale pokud se jim podaří sehnat celočervený, tak budem ještě radši. Na ultr.nám slíbili holčičku :D ,tak jim teda věříme, snad to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
11.8.07 21:30

Ahoj KatVafi :)

Tak přesně jak píšeš kočár jsem našla taky jen v tom obchodě ve Slavičíně a máme objednaný tak jako vy černo-červený a jedem si pro něj ..........taky v září :lol: :lol:
Máme taky slíbenou holčičku ale i kdyby nááhodou vyšel kluk tak mi barva nevadí :wink: :D

Hele třeba se tam sejdem ve stejný den a budem o něj losovat 8) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.8.07 08:49

Ahoj Kači,

teda to je náhodička :D , i když moc obchodů na výběr jsme teda neměli, co?
A odkud jste - jestli se třeba nebudem potkávat i při procházkách :lol: , my kousek od Kroměříže. Teď jsem na netu viděla, že už je prodávají i s adaptéry na autosedačku, tak mám brouka v hlavě. Ale mám poděděnou chicco a ta by tam určitě nepasovala a kupovat novou se mi nechce, vyšlo by to na necelý 2tis.
Tak snad se nám bude dobře jezdit :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
12.8.07 11:35

Bré poledne :lol:

My jsme od Rožnova pod Radhoštěm taky když jsme tam dojeli se na ten kočár kouknout tak na nás hleděli že jako jedem takový kus :lol: no ale když nikde jinde k vidění není že???A kus to taky není:lol: :lol:
No my máme po Natálce taky chicco tak se mi už nechce kupovat zbytečně další :roll:

Já myslím že budem spokojené už se nemůžu dočkat až si pro něj pojedem!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.8.07 14:24

Ahojky,

tak to se potkávat nebudem :wink: . Nám se taky paní divila, že jedem až z Kroměříže :D , ale tady žádný pořádný kočár sehnat nejde. Jsou tu sice tři obchody s kočárama, ale jednak šílený ceny a jednak samý Tako apod. Původně jsem chtěla nějakou klasickou 4komb., ale jelikož máme malý kufr a nechci furt sundavat kolečka a navíc se mi žádná nezalíbila, jdu do tohoto :D . Na malýho jsem koupila první kočár 3komb.v bazaru a doteď toho lituju, protože za půl roku praskla konstrukce a stejně jsme museli koupit nový.
Do Firkonu jsem si jenom dokoupila takovou tu přenosnou tašku, ať nemusím všude tahat korbu. Jéa nevíš, dá se ta hluboká korba připínat bezpečnostními pásy v autě? Některé kočárky to tak prý mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
12.8.07 17:47

Holky, je to ten samý- protože tady se jmenuje twist?Je tam hodně barevných kombinací- tak si myslím, že když jsou, tak Vám to můžou v tom Vašem obchodě objednat.
http://www.juniorek.com.pl/…ducts_id/251

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.8.07 18:03

Ahoj,

ano to je on. Kromě té fialovo-růžové o ostatních barevných kombinacích vím, mě by nejvíc lákal celočervený, ale výrobce se vyjádřil v tom smyslu, že jednobarevné nevede, objevují se ovšem napodobeniny a jsou s nima velké problémy z hlediska kvality. A taky kvůli záruce jsem s rozhodla pro obchod v ČR, nedovedu si představit se pak dohadovat s polákama o případných závadách :wink:
Ale mají tam docela dost různých typů, které u nás vůbec nejsou k vidění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
12.8.07 19:57

Já jsem jen chtěla poradit, nemyslela jsem kupovat ho v Polsku, ale požádat ten obchod v ČR, jestli by nemohli přes to Polsko objednat ten červený, když od nich stejně berou kočáry. Jestli ho, ale nemají v nabídce tak to se opravdu nedá nic dělat. :) Já jsem si tak totiž koupila kdysi golfky. Moji vysněnou barvu prodávali jen v Polsku,ale paní v obchodě říkala, že není problém ho sehnat(a nějak mi to zařídila). :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.8.07 08:28

Kačik a KatVafi, zkoušely jste ho houpat? Je tam dvojí odpružení, tak by to mohlo jít, ne?
Já vím, že je obchod v Rýmařově (daleko od nás, ale nejblíž co se dá :wink: ) anebo na netu.
A co máte za auto, vejde se dobře do kufru? My máme krátkou Felicii a to je problém s každým kočárkem, ale třeba to vyjde. :roll:
Díky, Katka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama