Trpím úzkostmi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 16:03

Trpím úzkostmi

Zdravím, je mi 16 let a poslední dobou mě skoro všechno stresuje, možná je to tým jak byl ten koronavir a museli jsme být v izolaci, pak jsem nemohla ani chodit do školy když byla distanční výuka, ale udělalo to ze mně strašnýho introverta, ještě před tím vším jsem byla v pohodě. A teďka mi stresuje škola a celkově všechno, některé věci co jsem musela udělat byly pro mně dřív jednodušší, ale teď mě to strašně stresuje. Poraďte mi, co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14411
3.1.22 16:55

Svěř se rodičům, začni sportovat, choď více ven :hug: Neboj, bude lépe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
3.1.22 17:07

Těhle témat tu je tolik, že by se to tu mohlo pomalu přejmenovat na z emimina na edeprese.cz.
To tu ještě není žádný klub, kde by se tihle depresivci a úzkostlivci mohli depresit a úzkostit hromadně? Měnit si spolu terapeuty, prášky, pořádat výlety do Aokigihari a tak…mě to už nebaví ani číst, protože je to všechno stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14411
3.1.22 17:37

@Fuflík - zas to číst nemusíš, že :-D Hele, ono už bravo nevychází, top dívku taky zrušili, na zpovědnici či jak se to jmenuje to už asi taky nefrčí.. tak zbývá emimino..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
3.1.22 17:53

Na, Facebook jsou různé uzavřené skupiny s touhle tématikou. Je tam spousta balastu (lidé, co každý den postuji, co jim zase je), ale objevují se tam i rady, které k něčemu jsou.
Jinak základní rady jsou - začít brát magnesko a decko a pravidelně se hýbat, potrebujes ten stres někde vybít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
3.1.22 18:00

Svěř se rodičům nebo někomu blízkému, v koho máš důvěru. Pokud by vztahy v rodině nebyly ideální a nikoho takového jsi neměla, zkus nějakou z linek důvěry, nebo stránky Terapio (nevím přesně, ale google ti je určitě najde), případně aplikaci Nepanikař. Zkus se pomaličku osmělovat, začít chodit ven, prostě malý krůčky, pokud to nepůjde, tak se poraď s psychologem nebo psychoterapeutem. Psychiatr a medikace je až opravdu poslední instance, ale samozřejmě pokud by terapie dlouhodobě nezabírala nebo by se to dokonce nějak rapidně zhoršovalo, tak se nestyď a nechej si pomoct. Od toho ti profíci existují. Drž se, přeji hodně síly :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
3.1.22 18:24

VZP nabízí bonus 5000,– na 10 sezení u soukromého terapeuta i online.
Je to od 7 let věku. ;)
Myslíš, že by ti rodiče mohli přispět?

Taky si můžeš najít klinického psychologa na pojišťovnu, ale nevím, jestli už pro dospělé.
Pro děti a mládež je jich málo a objednací doby jsou dlouhé na několik měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat