Trůnění na záchodě

Anonymní
28.12.19 20:55

Truneni na zachode

Ahoj, taky vasi chlapi, kdyz jsou na velkou tak doslava truni na wc? 8o Muj driv chodil s mobilem a byl tam tak 20min, ted zacal chodit s notebookem a je tam schopnej stravit hodinu nebo dokud nemusim na wc ja…kouka tam na videa o autech a nebo si cte nejake clanky. Jeste to ma silene nahlas. Nechapu jak v tom svym smradu muze bejt takovou dobu, ja proste vykonam potrebu a jdu. Rika mi ze je to pro nej relax, tak proc si to nepusti treba v posteli na gauci :nevim: prijde mi nechutny nechat zaschnout zadek a sedet nad hov** takovou dobu, pak jde teda hned do sprchy ale stejne mi to vadi. Mamin chlap je pry to stejny, ma vyrovnany vedle wc knizky a je schopnej tam pry precist pulku romanu 8o Kamaradka rika, ze si tam tech 15-20'minut kdyz ma cas taky posedi a sjede internet. Jsem divna ja nebo je normalni sedet ve vlastnim smradu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4632
28.12.19 20:57

Buď ráda, že Tě nezve dál :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj, taky vasi chlapi, kdyz jsou na velkou tak doslava truni na wc? 8o Muj driv chodil s mobilem a byl tam tak 20min, ted zacal chodit s notebookem a je tam schopnej stravit hodinu nebo dokud nemusim na wc ja…kouka tam na videa o autech a nebo si cte nejake clanky. Jeste to ma silene nahlas. Nechapu jak v tom svym smradu muze bejt takovou dobu, ja proste vykonam potrebu a jdu. Rika mi ze je to pro nej relax, tak proc si to nepusti treba v posteli na gauci :nevim: prijde mi nechutny nechat zaschnout zadek a sedet nad hov** takovou dobu, pak jde teda hned do sprchy ale stejne mi to vadi. Mamin chlap je pry to stejny, ma vyrovnany vedle wc knizky a je schopnej tam pry precist pulku romanu 8o Kamaradka rika, ze si tam tech 15-20'minut kdyz ma cas taky posedi a sjede internet. Jsem divna ja nebo je normalni sedet ve vlastnim smradu?

Nepřijde mi to normální a ten můj to dělá taky. Je to hnus :poblion: ale podle mě to mají jako zasivarnu, aby doma nemuseli nic dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 21:00
:mrgreen:

Ja taky rada trunim, vlastni smrad mi ani trochu nevadi a je to jediny misto kde mne nikdo neotravuje - kdyz se postesti tedy, batole je schopny tam chodit se mnou
Moc nechapu, proc ti to vadi, jeho vec, ne?. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6591
28.12.19 21:00
@dedrichov píše:
Buď ráda, že Tě nezve dál :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 21:01

Chlapi to tak maji :nevim: A co jsem se bavila se znamyma a co mi teda prijde jako level 1000 - telefonovani pri srani… Delaj to taky vsichni a blby jim to neni… Pritom kdyz si s nim volam a zrovna truni, tak to jaksi podle specificke ozveny mistnosti poznam, ze…

• Citovat
  • Nahlásit
3144

Treba ostatni smrdi min nez ty :mrgreen:. Toto neznam, mame tri deti a uspech je, kdyz se tam smime zavrit, natoz si tam cist. Od toho mam kojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Tohle dělal můj ex. Vstával o dvě hodiny dřív, aby si mohl dát tři cigára, kafe a pak hodinu sedět. Fuj. Zpětně nechápu, jak jsem to mohla vydržet :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
407
28.12.19 21:02

Jo přesně tohle dělá i ten můj :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
28.12.19 21:04
@Anonymní píše:

Jako malá jsem si na WC četla. On ten smrad je vlastní, takže jsi na něj nějak zvyklá. Holt lidi nedělají fialky.
Teď jak zasednu, slyším mamííí. Takže vykonám a jdu. Partner tam stráví delší čas. Občas mě to naštve, když zrovna potřebuju. Ale máme holt jeden záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
28.12.19 21:04
@Anonymní píše:
Tohle dělal můj ex. Vstával o dvě hodiny dřív, aby si mohl dát tři cigára, kafe a pak hodinu sedět. Fuj. Zpětně nechápu, jak jsem to mohla vydržet :zed:

Nejhnusnější je trůnit a hulit. To je puch, velebnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
28.12.19 21:08

Onehda jsem svému muži říkala, jako jestli by se bez toho tabletu ne. vysral :mrgreen: a jak tam sedí dlouho, smrad se line chodbou… já to taky nechápu, můj otec na WC luští křížovky, hraje sudoku a tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
28.12.19 21:08

A co teprve to, kolik bakterií si na tom mobilu/noťasu odnese z toho záchoda. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 21:10

Ja taky obcas trunim. Mivam casto zacpu, takze potrebuji dele a truneni si zprijemim cetbou casopisu. Ale nikdy ne dele nez 5-10 minut.
Muz netruni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 21:10
@Russet píše:
Nejhnusnější je trůnit a hulit. To je puch, velebnosti.

Hulil v kuchyni a přecházel si :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat