Ukonceni vztahu?co napsat???

Anonymní
28.12.19 19:36

Ukonceni vztahu?co napsat???

Hezky vecer damy. Chci se vam sverit s hodne choulostivou situaci, proto anonym a zaroven poradit od zkusenych. Poznala jsem partnera, moc si rozumime, mame stejny konicek, vime co od zivota chceme, proste fajn chlap. Schazime se uz nejaky cas a tak jsme se rozhodli, ze nas vztah posuneme a doslo na,,sex". Devcata uz se cervenam. Proste narovinu, tam dole nic skoro nebylo… Strasne malinkej. Mela jsem pred nim par partneru, ale vetsinou byli obdareni nebo stred. Toto bylo hruza, ani jsem ho necitila :( Vim, ze za to nemuze, ale pro me nevyhovujici s takovou miniaturni velikosti. Hodne si rozumime, ale sexualni stranka na bode nula. Nevim co delat ukoncit? Asi ano a jak? Jsem bezradna a nechci mu ublizit :( moc dekuji, co to precetli az do konce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.12.19 19:41

Neni zac :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8084
28.12.19 19:42

Tak mu napiš, atˇse nezlobí, ale prostě nechceš pokračovat dál :nevim: Taková ironie že? Když si rozumíte skoro ve všem, tak to padne u sexu. Jenže pokud ti tohle vadí, tak se nedá nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4346
28.12.19 19:44

Chceš mu říct pravý důvod nebo hledáš výmluvu? On se k velikosti nějak vyjádřil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
28.12.19 19:45

Pokud se chceš rozejít, tak narovinu, osobně si promluvit. Jen srab se rozchází smskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15604
28.12.19 19:47
@pannda píše:
Pokud se chceš rozejít, tak narovinu, osobně si promluvit. Jen srab se rozchází smskou

Ale co když jí něco udělá? Po tom, co se stalo v Ostravě je možné u každého vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 19:51
@arinecka píše:
Tak mu napiš, atˇse nezlobí, ale prostě nechceš pokračovat dál :nevim: Taková ironie že? Když si rozumíte skoro ve všem, tak to padne u sexu. Jenže pokud ti tohle vadí, tak se nedá nic dělat.

Prave…rozumime skoro ve vsem, je hodny atd.ale toto me sokovalo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.12.19 19:55
@Maria37 píše:
Chceš mu říct pravý důvod nebo hledáš výmluvu? On se k velikosti nějak vyjádřil?

Pravy duvod bych se asi neodvazila rict, bylo by mi trapne. k velikosti se nijak nevyjadril.ani pred ani potom. vlastne se ani neptal, jestli se mi to libilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15604
28.12.19 19:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
28.12.19 19:58
@Klopotkova píše:
Ale co když jí něco udělá? Po tom, co se stalo v Ostravě je možné u každého vše.
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 19:59

No to je fakt debilni. Ale neda se nic dělat. Ani nevim, jak bych to udelala, bohuzel uz to asi zazil, tak ho to neprekvapi :nevim: ale fakt nevim, jestli si tak rozumite.

Hele, a co si promluvit na rovinu, hur uz nebude… typu: ty poslys, mam na tebe velkou pochvu, co s tim udelame? Napady sem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21808
28.12.19 20:01
@Anonymní píše:
Pravy duvod bych se asi neodvazila rict, bylo by mi trapne. k velikosti se nijak nevyjadril.ani pred ani potom. vlastne se ani neptal, jestli se mi to libilo :nevim:

Asi měl obavy z odpovědi :think: A nějaké náhradní sexuální techniky, pomcky, nevyřešily by aspon částečně problém? A nedělali jste to někde na mrazu/v zimě? To ho má malýho snad každej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
28.12.19 20:01

Stalo se mi něco podobného. Byla jsem po rozchodu a nějakou dobu sem se vídala s fajn klukem opravdu hodným. Pozval mě na silvestra na chatu no a když sme šli spát, tak bylo nějaký muckování a já mu šáhla do rozkroku a tam sem nic nenahmatala, opravdu skoro vůbec nic. Řekla jsem mu ať se nezlobí, že nejsem připravená on to samozřejmě chápal. Asi už nechápal, že sem začala asi měsíc po tom chodit s mým teď už manželem. Ale vím, že by to pro mě byla překážka. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8084
28.12.19 20:05
@Anonymní píše:
Prave…rozumime skoro ve vsem, je hodny atd.ale toto me sokovalo

Ono mu to asi dojde, řekla bych, že nebudeš první :nevim: Je mi ho až líto, ale co se dá dělat, když ti to vadí. Taky by mi to vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4222
28.12.19 20:05
@pannda píše:
Pokud se chceš rozejít, tak narovinu, osobně si promluvit. Jen srab se rozchází smskou

A proc by ne? Nevidim na tom nic srabackeho. Uchranis hlavne toho druheho od zbytecne hysterie nebo vzteku. Taky jsem se parkrat rozesel pres messenger, samo nebyly to zadne dlouhodobe vztahy( slo bud jen o sex nebo probehlo max par rande).

Zakladatelko a on te vubec nevaroval jak je „vybaven“?
Preci musi vedet pokud nejsi jeho 1.zenska, ze to co ma neni zdaleka standart, ale miniatura, ktera ke styku nestaci…
Asi bych mu napsal neco ve stylu, ze jste kazdy uplne jiny nebo ze jsi cekala neco jineho a do detailu bych nezabihal(pokud neni uplne pitomej, tak mu to dojde).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama