Manžel nesnáší dceru

Anonymní
28.12.19 12:47

Manžel nesnáší dceru

Ahoj, máme v rodině dost problém. Manželova averze vůči dceři se prohlubuje natolik, že ji už nechce ani zdravit, sedět s ní u stolu apod. Na Vánoce večeřela sama v pokoji. Paradoxně, i přesto, že ji tak nemá rád, je ona pravou dcerou svého otce - tvrdohlavá je rozhodně po něm. Problém je, že o nápravu vztahu ani nestojí a zjevně nemá ráda ani mě. Já přirozeně musím stát i za manželem, když jsem si ho vzala a mám s ním dvě další děti, navíc chápu, že dcera je dlouhodobě problémová a dobré vztahy s ní nemám ani já, ale nezdravit ji?
Nevím, jak to mezi nimi urovnat, ani jeden z nich o to evidentně nestojí. Jsem z toho naprosto zoufalá…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5361
28.12.19 12:51

Kolik je manželovi a kolik dceři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
28.12.19 12:52

Zkusila bych oba dva vzit spolu do mistnosti a durazne obema rici, ze jejich neustupnost te nici. Ze jsi z nich unavena a uz nemuzes. Jestli by tohle pomohlo, nevim. V kazdem pripade by to chtelo zjistit duvod nechuti obou k sobe navzajem…musi to byt silene, drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25920
28.12.19 12:52

Takže to není jeho dcera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21087
28.12.19 12:53

@me57h

No tak gratuluju, co jste si zaseli, ted sklizite. Takze tobe nezbyva jen se modlit, aby takovou averzi pak nemel za chvili na mladsi dceru a pozdeji i na maleho syna, jen proto, ze deti maji vlastni rozum a nepoklonkuji a nepanackuji podle vas rodicu… :poblion: :pocitac: :zed:

Z vasi vychovy je mi na bliti a dcery je mi lito, respektive obou dcer - jak tu o nich hnusne pises. A za anonym se neschovavej, stejne te tu kazdy pozna…

Příspěvek upraven 28.12.19 v 21:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27637
28.12.19 12:54

@Hanka1 presne to bylo první, co menapadlo. Že je to Meh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 12:54
@Božislava píše:
Kolik je manželovi a kolik dceři?

Manželovi je 37 a dceři 19… už by mohla teoreticky pracovat, ale místo toho je doma. Dělají si i vzájemně naschvály, a to dost hnusné.

• Citovat
  • Nahlásit
24400
28.12.19 12:56

Odborna pomoc pro vsechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400

Zavani to tady mechem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21087
@Anonymní píše:
Manželovi je 37 a dceři 19… už by mohla teoreticky pracovat, ale místo toho je doma. Dělají si i vzájemně naschvály, a to dost hnusné.

Zapomnela jsi napsat, ze studuje vysokou skolu, ktera neni podle vasich predstav. Takze ma momentalne volno/prazdniny.
Podle tve predstavy by se mela vyucit prodavackou jako ty, pracovat a doma odevzdavat vyplatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5361
@Anonymní píše:

A to je kámen úrazu, že nepracuje. V tomhle zas chápu otce, že ji nechce furt sponzorovat a že chce, aby se postavila na vlastní nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21087
28.12.19 12:58
@Božislava píše:
A to je kámen úrazu, že nepracuje. V tomhle zas chápu otce, že ji nechce furt sponzorovat a že chce, aby se postavila na vlastní nohy.

Studuje vysokou a chodi na brigady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
@Anonymní píše:

To ji měl v 18 letech? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@pikola píše:
Takže to není jeho dcera?

Je to jeho dcera. Je pravda, že se nemuseli nikdy, ale teď přes svátky se to stupňuje… a ona ho zná velmi dobře a ví, jak ho vytočit. Vlastně umí dobře zacvičit i se mnou. Já jsem taky velmi konfliktní, ale vždy na svátky se alespoň všechno snažím urovnat, jenže ona svátky neslaví, kupuje všem záměrně levné dárky a svojí sestře nedává nic (vzájemně se dohodly, že si nic kupovat nebudou a můžeme jim za to nadávat každý rok, stejně si ale nic nedávají, a to ani k narozeninám).

@sahrazad1 píše:
Zkusila bych oba dva vzit spolu do mistnosti a durazne obema rici, ze jejich neustupnost te nici. Ze jsi z nich unavena a uz nemuzes. Jestli by tohle pomohlo, nevim. V kazdem pripade by to chtelo zjistit duvod nechuti obou k sobe navzajem…musi to byt silene, drzim palce!

Oni se ale nenechají, nikdo to řešit nechce, dcera mi vyloženě řekla, že jí to je úplně jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
5361
28.12.19 12:59
@Hanka1 píše:
Studuje vysokou a chodi na brigady.

A tak co je to za vysokou? A když chodí na brigošky-to je snad také práce, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat