Vztek, bolest

Anonymní
27.12.19 22:18

Vztek, Bolest

Zdravím, mam dotaz je normální, když např.. chci řešit něco s přítelem a on hraje na počítači hru a ignoruje mě pak mu dam na výběr ať odloží počítač nebo jde a on stejně neustále kouká na hru a až když se začnu silné rozčilovat začne se smát a já mam chuť vše rozbit? Kolikrát i rozbiju několik věci prijdu si už jak psychpat vzhledem k tomu řeším vážně ošklivě věci a tohle Je už má poslední kapka..daji se na to brát léky Abych neměla výbuchy vzteku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

339
27.12.19 22:21

Dá se vyměnit přítel. Já bych taky měla nervy kdyby čuměl do PC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
612
27.12.19 22:22

Žádné prášky, ale pryč s takovým ignorantem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4566
27.12.19 22:35

Nevím proč si nechávás sra*t na hlavu, prostě bych se zbavila debila než se ladovat prášky. Pokud teda už neví z bude následovat a ty se takto chováš i k němu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
27.12.19 22:41

Musíš se s ním domluvit na pravidlech komunikace.
Jestli potřebuješ cokoli domluvit, tak se s ním domluv, kdy o tom budete mluvit.
Jestli sedí u hraní stále, když je doma, tak s ním nebuď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
27.12.19 22:41

A rozum mas? Co takto hledat normalniho chlapa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21464
27.12.19 22:43
@Anonymní píše:
Zdravím, mam dotaz je normální, když např.. chci řešit něco s přítelem a on hraje na počítači hru a ignoruje mě pak mu dam na výběr ať odloží počítač nebo jde a on stejně neustále kouká na hru a až když se začnu silné rozčilovat začne se smát a já mam chuť vše rozbit? Kolikrát i rozbiju několik věci prijdu si už jak psychpat vzhledem k tomu řeším vážně ošklivě věci a tohle Je už má poslední kapka..daji se na to brát léky Abych neměla výbuchy vzteku?

Tvůj přítel tě má na salámu. Na to prášky nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2022
27.12.19 22:58

Taky jsem měla přítele, kterej mě neustále vytáčel a měla jsem výbuchy vzteku. Žádný prášky jsem nepotřebovala, vyměnila jsem ho a je klid. Tobě radim to stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
27.12.19 23:05

@JancaS84 měla jsem to stejně už jsem začala mít podezření ze jsem hysterka a ono ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3975
27.12.19 23:10

Moje bývalá kolegyně přestřihla šňůru k televizi, ale to ještě nebyly smartphony a tolik se u PC nevysedávalo. Prostě moc vejral na bednu.
Rozvedli se a tobě bych poradila rozchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
27.12.19 23:25

@LaPaloma a proč se rozvedla když to prestrihla? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3975
27.12.19 23:31
@Nekoukej! píše:
@LaPaloma a proč se rozvedla když to prestrihla? :mrgreen:

Jeden šmik nůžkama nestačil. Byl potřeba radikální střih. On totiž měl ještě milenku, se pak dodatečně ukázalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama