Asi mě podvádí, co dál?

348
27.12.19 19:45

Asi mě podvádí,co dál?

Manžel mě 24.12. požádal ať odepíšu sestřenici na SMS z jeho mobilu, já omylem tukla na smsky pod tím a našla konverzaci mezi ním a údajným kamarádem z práce (uložen je jako Příjem) jak se baví že on nikoho svobodného nezná a můj manžel odpověděl ve stylu že jemu by vyhovovala i zadaná, že je mu to jedno vždyť jde jen o koření života…zeptala sem se ho co to je a on my řekl že si takhle s kamaradem psal víceméně ze srandy protože jsme my dva zrovna měly doma často hádky a vyjel po mě že sem se netrefila koukala na špatné SMS…byly Vánoce, všude rodina nebylo kdy to sním řešit a on se tváří jak milius a jak že se nic neděje. Ovšem přes 2mesice SME spolu vůbec nespaly a v těhotenství vůbec a po něm no tak 12×…mame 17 měsíční dceru…co teď? Nechat to být a snažit se být taková aby neměl potřebu hledat jinde? Dořešit s nim své pochyby?… omlouvám se za román :hug: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.12.19 19:48

@LucEm a proč jste spolu nespali?? my spolu s přítelem spíme tak 1× týdne ale stejne hledám jinde… nedává mi to co potřebuje, štve mě, furt mě komanduje…takže mam milence který mě miluje a ja miluju jeho. s přítelem zustanu kvuli detem dokud to bude unosne.

• Citovat
  • Nahlásit
1813
27.12.19 19:49

No upřímně? 2 měsíce spolu nespite a asi chce změnu. Tomu, že to bylo ze srandy bych nevěřila. Spise hledá jinde, kde by si vrz*ul. :think: co dělat? Zkuste si promluvit o vašem sexuálním životě a on tom, jak by si to představoval on a jestli mu to takhle vyhovuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 19:50

Tak dle konverzace te asi jeste nepodvadi ale pri prvni prilezitosti toho vyuzije :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
27.12.19 19:56

Jenže nezájem o sex je z jeho strany. Nejprve se bál kvůli rizikovému těhotenství pak jsme tak 4mesice po porodu nemohly kvůli poporodním poraněním no a teď…když s něčím začnu je unavený nebo hodí otrávený xicht…když mu řeknu že mě to mrzí a že mi to chybí buď to zakeca nebo hodí do srandy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 20:00

@LucEm tak trvej na reseni a nenech ho to zakecat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4631
27.12.19 20:28
@Anonymní píše:
@LucEm a proč jste spolu nespali?? my spolu s přítelem spíme tak 1× týdne ale stejne hledám jinde… nedává mi to co potřebuje, štve mě, furt mě komanduje…takže mam milence který mě miluje a ja miluju jeho. s přítelem zustanu kvuli detem dokud to bude unosne.

Chudaci deti, musi vnimat city mezi partnery jinak se klidne muzete rozejit, rodicovska role se nemeni, js alergicka na to alibisticke jsme spolu kvuli detem..stejne to vedi a vnimaji ze je to blbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4023
27.12.19 22:07

No nevím, z té sms bych moc nevyvodila, že tě podvádí. I bych mu uvěřila že se kámošovi svěřil že už dost dlouho doma nevytrepal pytel a dělá drsňáka, že by bral každou. Co ale je z tvého popisu znatelné je krize ve vztahu, kterou byste měli řešit. Neřešila bych s ním vůbec tu SMS, ale to jak jste na tom a jak to hodláte dál řešit celkově, vás vztah, hádky, nedostatek sexu. Nevím konkrétně co myslíš tím spojením, mám být taková, aby neměl potřebu hledat jinde. Sama jsi psala, že spolu nespite a on sám o sex nemá zájem, ty jej podezrivas z nevěry, v tomto kontextu by ses tedy měla vyměnit za jiný model, aby neměl tendence hledat jinde. Prostě bych s ním probrala jak to jako vidí, proč s tebou nespí a samozřejmě začala i u sebe, jelikož vina je vždy na obou stranách. Pokud to nezvládnete probrat v klidu sami, tak poradna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8980
28.12.19 05:32

@LucEm Tvuj chlap je prase a velka pravdepodobnost nevery.Lze ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12546
29.12.19 07:25

Uz jen jak uvazuje a „vesele“ si pise o tom s kamaradem poukazuje na jeho „skvely“ charakter.Bud ostrazita…ja bych tedy byla…ale drzim palce at z toho nic neni. jinak osobni zkusenost mam…byvaly manzel si taky takhle jen tak psaval s kamaradkou nebo znamym.ti ho jeste podporovali :roll:.skoncilo to skutecnou neverou a rozvodem…Ale ja nelituju vubec teda. drzim palce at to neni tak tragicke jako u me kdysi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2709
29.12.19 07:33

Mu řekni že si taky najdeš nějaký koření a je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
29.12.19 07:52
@LucEm píše:
protože jsme my dva zrovna měly doma často hádky ..... Ovšem přes 2mesice SME spolu vůbec nespaly a v těhotenství vůbec a po něm no tak 12×…mame 17 měsíční dceru…co teď?

Tady to nevyřešíš. K tomu se potřebujete vy dva vůči sobě vzájemně úplně otevřít. Dojděte spolu k odborníkům: k sexuologovi, psychologovi, terapeutům nejrůznějším. Je plno možností, kde vám mohou pomoci, zbořit tu zeď, která mezi vámi dvěma stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
5.1.20 14:56

Děkuju

Moc Vám všem děkuju. Věřím mu že si jen takhle blbě psaly a byla to sranda, tvrdil to stále tak mu to věřím. Nemyslím si že se mezi sebou máme zeď a i ty hádky nejsou tak tragické…jen máme 1,5rocni dítě a občas je toho moc, ale to je asi všude?…uvědomila sem si ze se oproti dřívějšku míň směju a všechno beru moc vážně (asi kvůli malé) tak se soustředím abych se víc smála a bavila a i manžel se chytá…ono když jsem se tvarila já většinu doby jak kyselá prdelka tak se tak holt tvářil taky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
6.1.20 00:59
@LucEm píše:
Moc Vám všem děkuju. Věřím mu že si jen takhle blbě psaly a byla to sranda, tvrdil to stále tak mu to věřím. Nemyslím si že se mezi sebou máme zeď a i ty hádky nejsou tak tragické…jen máme 1,5rocni dítě a občas je toho moc, ale to je asi všude?…uvědomila sem si ze se oproti dřívějšku míň směju a všechno beru moc vážně (asi kvůli malé) tak se soustředím abych se víc smála a bavila a i manžel se chytá…ono když jsem se tvarila já většinu doby jak kyselá prdelka tak se tak holt tvářil taky :-)

Proč „ses většinu doby tvářila jak kyselá prdelka“? A poč jste spolu tak málo spali? A čeho vlastně je u vás moc?

V životě mohou být vlny nahoru a dolů, ale nemá to být přes míry. Ale tys byla nešťastná přes míru. Někde ten zakopaný pes u vás je! Možná jste se chvilkově domluvili, ale vyřešené to spolu nemáte. Tak jen aby sis vzpomněla, až ti zase bude těžko, že jdi rovnou za odborníky, než se vám manželství rozpadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
6.1.20 07:43

@poučená

Já vím, mas pravdu, není to vyřešené jen zazehnane. Proč se mnou nechce spát nevím. Měli jsme problémy s pocetim, které skončily IVF a vysoce rizikovým těhotenstvím. V té době naprosto odmítal sex protože měl strach o dítě. No a od té doby je frekvence jednou za 2mesice…je stále unavený a nechce se mu, nevím jestli zpohodlněl? Musíme si to vyjasnit, ale nesmím na manžela tlačit to se jinak sekne a nic se nedozvim. Nicméně poradnu hledám protože úplně šťastná nejsem, to jsi odhadla skvěle. Myslím že si mě manžel neváží. Vše co se týče domácnosti a dítěte je jen na mě, v noci k ní nevstava, za 18mesicu s ní byl 4×sam venku aby mě nechal vyspat…jsem uštvana a proto jsem se tak tvářila :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat